top of page

ВИХОВАТЕЛЬ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ЛЮБОВІ, А ЛЮБОВ – ІЗ ДИТИНСТВА


На ще одну сходинку професійного зростання піднялися студентки 31-Д групи, успішно захистивши результати проходження літньої педагогічної практики.

Майбутні колеги показали, що здобули високий рівень професійних компетенцій і творчо виявили його в освітній роботі з дітьми. Дослідницько-експериментальна діяльність, театралізація казок, використання нетрадиційних технік образотворчості, фізкультура на повітрі, ігри з бізібордами – ось далеко не повний перелік форм роботи з дошкільниками, які вони проводили.

Наші студентки розуміють важливість упровадження інноваційних методик у власну педагогічну діяльність. Саме тому Марія Тичук, Тетяна Самборська, Вікторія Павленко, Анна Мончук стали учасницями вебінару «Літні прогулянки в галереї природи», який проводив журнал «Дошкільне виховання» спільно з видавництвом «Світич». Рекомендації спікерки вебінару кандидата педагогічних наук, доцента Маріупольського державного університету Лариси Присяжнюк, зокрема «Дорожню карту спостережень на червень», практикантки відразу ж застосували в ході організації занять з ознайомлення з природою, спостережень та дослідів із природними об’єктами.

Завідувач педагогічної практики Світлана Віталіївна Марчук, голова комісії, підводячи підсумки захисту, схвалила студентську наполегливість, уважність, творчість, уміння відчути дитячу особистість. Практикантки показали, що в Комунальному закладі вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» готують творчих, неординарних педагогів, які впевнені, що і від їхньої праці залежить гідне майбутнє нашої держави.

Дякуємо педагогічним колективам закладів дошкільної освіти №7 «Казка» та №8 «Дружба» міста Бара, мистецько-освітньому центру «ЕМОДЖІ» за створення гарних умов для проходження педагогічної практики та за відзначення наших практиканток.


Тетяна СІЧКО, методист педагогічної практики

Фото: Ельвіра БУЧИНСЬКА, студентка 31-Д групи176 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page