top of page

Використання додатків Google у професійній діяльності викладача/керівника практики

15 січня 2021 року завершив свою роботу в режимі онлайн організований адміністрацією коледжу семінар-тренінг «Використання додатків Google у професійній діяльності викладача/керівника практики». Його провела Світлана Віталіївна Марчук, завідувач практики, викладач-методист.

Метою семінару було використання Google Класу (оформлення завдань; створення, додавання та редагування документів) і Google Meet в освітній діяльності (створення відеоконференцій, запрошення гостей, запис і демонстрація презентацій, використання інтерактивної дошки); створення та редагування Google Документів, Google Презентацій, нотаток у Google Keep; організація швидкого зворотного зв’язку шляхом створення Google Форм та імпортування оцінок.

Унікальний формат курсу побудований на живому спілкуванні учасників із керівником семінару С.В.Марчук, компетенції якої підтверджені сертифікацією Google for Education. Упродовж усього терміну навчання Світлана Віталіївна консультувала, допомагала, супроводжувала, щоб створити для кожного викладача, учасника семінару-тренінгу, ситуацію успіху і забезпечити комфортні умови навчання.

За підсумками роботи семінару-тренінгу 38 учасників, котрі успішно виконали серію практичних завдань, передбачених програмою, отримали сертифікати про успішне завершення навчання.


Каплична Л.О.,

методист коледжу
199 переглядів

Comentarios


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page