top of page

ТРАДИЦІЯ МАЄ ПРОДОВЖЕННЯ: В ОБЛАСНОМУ НАУКОВОМУ ЛІЦЕЇ-ІНТЕРНАТІ ВІДБУВСЯ ТВОРЧИЙ КОНКУРС «ТАЛАНТИ ТВОЇ, ЛІЦЕЮ!»


26 березня Обласний науковий ліцей-інтернат зібрав усю коледжеву спільноту, аби запалити зірки своїх талановитих учнів і подарувати присутнім незабутні враження та яскраві емоції.

Вітальним словом шоу ліцейських талантів відкрив директор коледжу кандидат педагогічних наук Петро Нестерович САВЧУК. Досвідчений педагог і наставник зауважив, що неталановитих дітей не буває, а бувають дорослі, котрі не помічають дитячих обдарувань або не допомагають їх розвинути. І саме тому одним із завдань, які ставить перед собою наш освітній заклад, є розвиток здібностей кожного, хто переступив його поріг як учень чи студент.

Ансамбль духових інструментів під керівництвом Олександра ДАНЬКОВА, учасником якого є учень 11-Б класу Ростислав НАКАЗНЮК, урочисто розпочав концерт відомою композицією з кримінальної комедії «Ва-банк». Від харизматичних ведучих шоу Артура ПРИЛЮКА та Катерини ВЕНГЕР глядачі дізналися, що композитор Генрик Кузняк під час написання цього музичного твору, аби реалістично передати звучання ресторанного оркестру, навмисно розстроював деякі інструменти, щоб вони фальшували.

Творчий тандем десятикласниць Вікторії ПАЛІЙ та Ірини ДІХТЯРЕНКО віршем Ірини Рубець «Якщо ця мова не твоя» наголосив на необхідності пам'ятати про фундаментальні цінності, на яких стоять наша держава, безпека й благополуччя. І не просто пам'ятати про них, а сповідувати своїм життям і вчинками, як це роблять українські воїни-захисники, що самовіддано боронять рідну землю від російських загарбників багато років поспіль.

Хвилиною мовчання присутні на творчому заході вшанували полеглих у російсько-український війні співвітчизників, військових та цивільних – усіх, чиє життя обірвав підступний і жорстокий ворог.

У пісні «Лелека», яку виконали талановиті десятикласниці Софія МЕЛЬНИК, Олена ЛАВРЕНТЮК та Наталка СЕНЧУКОВСЬКА, прозвучала туга, що її проживає зараз більшість українців, і бажання нарешті бути разом і мати безпечне майбутнє під мирним небом.

Ліцеїсти завжди є активними учасниками спортивних секцій, без них не обходиться жодне змагання. Множаться спортивні нагороди, формується командний дух, збираються неповторні моменти в коледжеву історію. Кращі з кращих: волейболісти, футболісти, баскетболісти, тенісисти, шахісти – вийшли на сцену, аби взяти участь у спортивній вікторині та отримати солодкі нагороди.

Композиція Юрими «Ріка, що тече в тобі» у виконанні Олени ЛАВРЕНТЮК створила атмосферу весняного пробудження й наповнення, яке вселяє в кожного добрі сподівання та надії, віру в перемогу життя над смертю.

Танець «Стежечка» у виконанні десятикласників Марії ЧЕРКАС, Олександра ІВАСЮКА, Мар'яни КАБАНЧУК, Дмитра ЦИЦЮРСЬКОГО, Анни ПАЛАМАРЧУК, Дениса ВОЙТОВИЧА, Яни БУКОВСЬКОЇ, Даніеля ЗАЇКИ, Анастасії МЕЛЬНИК та Артема ПОЛЯКОВА став найбільш щемним та динамічним моментом шоу. Багато часу провели наші артисти на репетиціях разом з вихователькою ліцею Дар'єю Сергіївною КУБАНЦЕВОЮ, ретельно продумуючи і створюючи кожен рух та цілісний образ. І результат не забарився: вийшло незабутньо, натхненно, красиво!

Таланти розкриваються там, де їх зрощують. І в цьому зростанні роль сім'ї першочергова. Підтримка, сприяння, організація, допомога, власний приклад – це той внесок, який можуть і повинні робити сім'ї у своїх дітей. Приємно визнавати, що учні ліцею мають підтримку з боку батьків. Алла та Софія МЕЛЬНИКИ – мама і донька– виконали музичну п'єсу «Аромат жінки», яку написали Карлос Ґардель та Альфред ле Пера майже сто років тому і яка не втратила своєї актуальності й сьогодні.

Про материнське серце і материнську молитву розповіла Олена ЛАВРЕНТЮК словами пісні «Біля тополі». Кожна матір, яка чекає сьогодні (як і завжди!) свою дитину, сина чи доньку, з війни, заслуговує на особливу повагу та шану.

Володарки умілих рук і художнього хисту Наталя СТУС, Надія ПОБЕРЕЖНА, Ангеліна ІВАНЦОВА, Вікторія ПАЛІЙ, Олена ЛАВРЕНТЮК, Ірина ДІХТЯРЕНКО та Анастасія СЛІПЕНЬКА представили свої мистецькі витвори в мультимедійній презентації. Кожен глядач мав можливість переконатися в майстерності дівчат. Художні картини, брелоки з бісеру, текстильні ляльки, тату кульковою ручкою, малюнки олівцем, вишиті бісером картини – ось неповний перелік робіт, представлених майстринями.

А родзинкою шоу, звичайно ж, став гумористичний номер. Одинадцятикласники Владислав МУДРИК та Максим ТИХОЛАЗ неперевершено зіграли «Урок кермування авто в сімейній парі» й надовго підняли настрій глядачам.

На завершення концерту Наталка СЕНЧУКОВСЬКА піснею «Лий, зливо, лий» промовляла до кожного про оновлення, яке є в природі та в людині, і про те, що завжди варто пам'ятати: навіть після найтемнішої ночі настає день і сходить сонце.

Підсумувала насичений виступами та емоціями творчий захід директорка Обласного наукового ліцею-інтернату доктор філософії Олена Миколаївна ГУЛЬКО. У своєму слові вона подякувала учасникам шоу за його насичену і цікаву програму, а також усім, хто брав участь у підготовці концерту: вихователям ліцею, викладачам кафедри мистецьких дисциплін Лесі Євгенівні ПЕТРАЩУК, Олегу Юрійовичу ЧЕРНІЛЕВСЬКОМУ та Олександру Васильовичу ДАНЬКОВУ. Олена Миколаївна розповіла давнє повір'я, у якому йдеться про те, що під час народження дитини в небі запалюється зірочка і янгол спускається з неба, аби поцілувати маля в чоло та нагородити його різними талантами, що покликані служити людині й суспільству.

Фінальна пісня «Шлях до перемоги» у виконанні всіх учасників шоу стала символічним завершальним феєрверком свята талантів, краси та юності. І тут варто зауважити, що шлях до мети не менш важливий, ніж її досягнення. Бо це шлях зростання й долання, дорога, на якій зустрічаются друзі та однодумці, і це історія про єдність та спільну справу. Це миті, які наповнюють життя і роблять його неповторним.

Богдана СУКОННИК, вихователь ліцейських класів





 

 

 
 
 

Comentarios


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square

Лічильник:

© КЗВО "Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського"

bottom of page