Пісенний дивосвіт Зої Ружин

17 березня 2021 року в рамках тижня кафедри мистецьких дисциплін Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відбулася зустріч із двома жінками-легендами. Це був майстер-клас Зої Ружин, поетеси, громадської діячки, голови ВГО «Поступ жінок-мироносиць», заслуженого працівника культури України, та Світлани Садовенко, заслуженого діяча мистецтв України, професора кафедри режисури та акторської майстерності Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв «Пісенний дивосвіт Зої Ружин» у співтворчості із композиторами та виконавцями. Приємною несподіванкою стала поява на заході композитора, співачки, жінки-мироносиці Людмили Салюти-Ященко.

Зазначимо, що захід відбувся за сприяння директора Київського професійного коледжу з посиленої військової та фізичної підготовки, а також безпосередньо його директора Петровича Василя Сергійовича.

Усі присутні на майстер-класі мали насолоду слухати пісні у виконанні самобутньої співачки та композиторки Людмили Ященко-Салюти. А в пам’яті зринала наша українська Берегиня – Раїса Кириченко. І не випадково. Річ у тім, що сценічний стрій пані Людмили, манери і тембр її голосу перегукуються з образом відомої всім співачки.

На слова поетеси Зої Ружин наші викладачі і студенти підготували та виконали декілька творів. Майстерно прозвучали пісні «Кач-каче-качечка» (із циклу колискових пісень Зої Володимирівни, музика Леоніда Нечипурука – композитора-пісняра, члена асоціації діячів естрадного мистецтва) у виконанні Дар’ї Дмитришеної, «Чорнобривці» (музика Руслани Лоцман – співачки, автора багатьох пісень, громадської діячки) у виконанні дуету в складі Дар’ї Дмитришеної та Олени Скубської, «Красуня-козачка» (музика Юрія Решетаря – композитора, члена Національної спілки композиторів України, аранжувальника) у виконанні народного ансамблю козацької пісні КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» (керівник – Наталія Сошинська).

Організатори зустрічі висловлюють велику вдячність за співпрацю в підготовці та проведенні майстер-класу Київському професійному коледжу з посиленої військової та фізичної підготовки, персонально його директорові Петровичу Василю Сергійовичу, заступникові директора з виховної роботи Ладі Миколаївні Волошковій, а також чудовим нашим співтворцям – Зої Володимирівні Ружин та Світлані Миколаївні Садовенко.

Щира подяка виконавцям пісень, які долучилися до цієї творчої зустрічі: викладачам кафедри мистецьких дисциплін коледжу – Дмитришеній Д.Є., Мілінчуку А.О., Крупському В.М., Чернілевському О.Ю., Залевському П.М.; студентам 41-М групи – Скубській О., Колодію В., Заболотному Б., Банаську Б.; модераторові онлайн-зустрічі Зеленюку С.В..


Белецька Н.Г., завідувач кафедри мистецьких дисциплін,

Сошинська Н.В., голова циклової комісії викладачів

хорового диригування та постановки голосу

Найцікавіше
Актуальні новини
Архів
Пошук за тегами
Ще немає тегів.
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Лічильник:

© КЗВО "Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського"

  • Белая иконка facebook
  • Иконка Twitter с прозрачным фоном
  • White Google+ Icon
  • White YouTube Icon