top of page

Пісенний дивосвіт Зої Ружин

17 березня 2021 року в рамках тижня кафедри мистецьких дисциплін Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відбулася зустріч із двома жінками-легендами. Це був майстер-клас Зої Ружин, поетеси, громадської діячки, голови ВГО «Поступ жінок-мироносиць», заслуженого працівника культури України, та Світлани Садовенко, заслуженого діяча мистецтв України, професора кафедри режисури та акторської майстерності Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв «Пісенний дивосвіт Зої Ружин» у співтворчості із композиторами та виконавцями. Приємною несподіванкою стала поява на заході композитора, співачки, жінки-мироносиці Людмили Салюти-Ященко.

Зазначимо, що захід відбувся за сприяння директора Київського професійного коледжу з посиленої військової та фізичної підготовки, а також безпосередньо його директора Петровича Василя Сергійовича.

Усі присутні на майстер-класі мали насолоду слухати пісні у виконанні самобутньої співачки та композиторки Людмили Ященко-Салюти. А в пам’яті зринала наша українська Берегиня – Раїса Кириченко. І не випадково. Річ у тім, що сценічний стрій пані Людмили, манери і тембр її голосу перегукуються з образом відомої всім співачки.

На слова поетеси Зої Ружин наші викладачі і студенти підготували та виконали декілька творів. Майстерно прозвучали пісні «Кач-каче-качечка» (із циклу колискових пісень Зої Володимирівни, музика Леоніда Нечипурука – композитора-пісняра, члена асоціації діячів естрадного мистецтва) у виконанні Дар’ї Дмитришеної, «Чорнобривці» (музика Руслани Лоцман – співачки, автора багатьох пісень, громадської діячки) у виконанні дуету в складі Дар’ї Дмитришеної та Олени Скубської, «Красуня-козачка» (музика Юрія Решетаря – композитора, члена Національної спілки композиторів України, аранжувальника) у виконанні народного ансамблю козацької пісні КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» (керівник – Наталія Сошинська).

Організатори зустрічі висловлюють велику вдячність за співпрацю в підготовці та проведенні майстер-класу Київському професійному коледжу з посиленої військової та фізичної підготовки, персонально його директорові Петровичу Василю Сергійовичу, заступникові директора з виховної роботи Ладі Миколаївні Волошковій, а також чудовим нашим співтворцям – Зої Володимирівні Ружин та Світлані Миколаївні Садовенко.

Щира подяка виконавцям пісень, які долучилися до цієї творчої зустрічі: викладачам кафедри мистецьких дисциплін коледжу – Дмитришеній Д.Є., Мілінчуку А.О., Крупському В.М., Чернілевському О.Ю., Залевському П.М.; студентам 41-М групи – Скубській О., Колодію В., Заболотному Б., Банаську Б.; модераторові онлайн-зустрічі Зеленюку С.В..


Белецька Н.Г., завідувач кафедри мистецьких дисциплін,

Сошинська Н.В., голова циклової комісії викладачів

хорового диригування та постановки голосу

74 перегляди
Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page