Наші абітурієнти – наше майбутнє!

February 2, 2018

   2 лютого 2018 року голова циклової комісії шкільної педагогіки, психології та фахових методик Кузнєцова Л.В. та викладач Рожанська Л.Г. відвідали школи Жмеринського та Шаргородського районів Вінницької області з метою профорієнтації. Зокрема, зустрілися з учителями та учнями  9,11 класів Северинівської ЗОШ І-ІІІ ст., Руданської СЗШ І-ІІІ ст., Слободо-Шаргородської СЗШ І-ІІІ ст., Шаргородської СЗШ І-ІІІ ст. № 1, Мурафської СЗШ І-ІІІ ст., Клекотинської СЗШ І-ІІІ ст..

   Викладачі коледжу поінформували майбутніх абітурієнтів про умови навчання в Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського та Обласному гуманітарному ліцеї-інтернаті й запросили охочих та професійно визначених дітей завітати на День відкритих дверей 24 лютого 2018 року, щоб ближче ознайомитися з матеріально-технічною базою закладу, зробити висновки про перспективи навчання в ньому.

   Серед частини учнів інформація про коледж викликала жвавий інтерес. Викладачі педагогічних дисциплін висловлюють подяку директорам загальноосвітніх шкіл за допомогу та сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи. Вони гостинно приймали делегацію від коледжу у стінах своїх шкіл та надавали можливість спілкуватися зі школярами. Приємно було чути гарні відгуки про навчальний заклад та слова вдячності на адресу викладачів коледжу з уст теперішніх колег, колишніх наших студентів, які сьогодні є успішними висококваліфікованими вчителями та керівниками шкіл. Сподіваємося, майбутні наші студенти гідно продовжать справу попередніх випускників.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Найцікавіше

Ігрова програма для дітей «Новорічні несподіванки»

29/12/2019

1/4
Please reload

Актуальні новини
Please reload

Архів