top of page

Батьківські збори в режимі online можливі!

Важливим завданням педагогічного колективу коледжу є створення єдиного виховного простору шляхом налагодження різносторонньої співпраці в системі «викладачі-студенти-батьки», адже успішна робота закладу можлива тільки тоді, коли всі учасники освітнього процесу є рівноправними союзниками, що спільно працюють на реалізацію завдань національного виховання підростаючого покоління.

Важливо встановити партнерські взаємини з сім'єю кожного вихованця, створити атмосферу взаємної підтримки і взаєморозуміння.

Нині, працюючи в умовах дистанційного навчання, куратори академічних груп активно шукають інноваційні форми співпраці з батьківською громадою. Одна з таких форм передбачає проведення батьківських зборів онлайн – за допомогою сервісів Zoom або Meet.

У листопаді поточного року відбулися батьківські збори на спеціальностях «Дошкільна освіта» і «Початкова освіта» (куратори: Білоус Л.В., Кузнєцова Л.В., Поберецька В.В., Рожанська Л.Г., Якубчик О.М., Задорожна Г.С.).

До участі в колективних зустрічах керівники груп запросили студентів, їхніх батьків, представників адміністрації та викладачів коледжу.

У порядок денний зборів було включено питання, що стосувалися особливостей організації освітнього процесу в нинішній ситуації. У своєму слові педагоги окреслили основні вимоги до здобувачів освіти в умовах віддаленого навчання; проаналізували труднощі, із якими стикаються викладачі і студенти; намагалися визначити причини їх виникнення; рекомендували шляхи розв’язання проблем.

Батьки мали змогу ознайомитися з успіхами своїх дітей, поспілкуватися наживо із запрошеними педагогами, поставити їм запитання і почути відповіді на них.Приязна атмосфера зустрічей і відкрите спілкування всіх учасників зборів дали змогу ухвалити конструктивні рішення і сподіватися на покращення результатів дистанційного навчання.

Федорчук Н.А.,

завідувач кафедри педагогіки,

психології та фахових методик

246 переглядів

댓글


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page