top of page

Лауреати премії імені Миколи Комісарчука

   В ошатних коридорах Комунального закладу вищої освіти "Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського" приваблює до себе своєрідна галерея пошани «Лауреати премії імені Миколи Комісарчука». Лозунгом «Творіть! Працюйте на добро! А понад усе любіте Україну!» починається вона, промовистими словами поета і громадянина, першого директора М. Комісарчука.

  Премія заснована адміністрацією та профкомом Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського 19 листопада 2007 р. як данина пам’яті про першого директора навчального закладу, Заслуженого працівника освіти України    М.Х. Комісарчука.  

  Почесна винагорода запроваджена з метою відзначення творчої висококваліфікованої праці, наполегливого навчання, значних досягнень у справі навчання та виховання студентів коледжу та учнів гуманітарного ліцею.
 Премія присуджується в трьох номінаціях.
  У номінації «Кращий викладач коледжу» за:

 • високий якісний показник успішності;

 • розробку і впровадження новітніх технологій навчання, високий професіоналізм;

 • роботу з обдарованою молоддю в творчих об’єднаннях;

 • зайняті призові місця студентів в обласних та регіональних олімпіадах і конкурсах;

 • участь у міжвузівських науково-практичних конференціях з публікацією матеріалів;

 • пропаганду і ведення здорового способу життя;

 • активну участь у громадському житті коледжу.

   

  У номінації «Кращий працівник коледжу» за:

 • відповідальне ставлення до справи;

 • ініціативність, високі моральні якості;

 • активну участь у громадському житті навчального закладу.

  

  У номінації «Кращий студент і ліцеїст» за:

 • наполегливе навчання;

 • активну участь у міжвузівських Всеукраїнських конференціях, конкурсах, олімпіадах;

 • ведення здорового способу життя;

 • активну участь у громадському житті коледжу.

 

  Висунення кандидатів проводиться цикловими комісіями, керівниками структурних підрозділів, студентською радою щорічно.
Експертизу поданих матеріалів здійснює комісія з присудження премії. Результати подаються на розгляд загальних зборів колективу. Подання на присудження премії підписує директор коледжу.

2008 рік

Номінація «Кращий викладач»

  Олена Дмитрівна Самборська – викладач-методист, відмінник освіти України, викладач інформатики  та математики.
  Викладач вищої категорії, Олена Дмитрівна висококваліфікований спеціаліст в галузі інформаційних технологій та математики, новатор, ініціатор у широкому втіленні в освітньо-виховний процес комп’ютерних технологій. Куратор групи, вимогливий і мудрий наставник студентської молоді.
  Викладач користується заслуженою повагою і шаною в колективі навчального закладу.

Номінація «Кращий працівник»

  Анатолій Дмитрович Кондратюк – майстер-золоті руки. Довгий час він працював слюсарем. Висока відповідальність, професіоналізм і старанність сприяли тому, що весь господарсько-технічний цех навчального закладу працював без збоїв. А ще А. Кондратюк – людина доброї душі, великої життєвої мудрості. Зараз він перебуває на заслуженому відпочинку, та методика і тактика його слюсарського досвіду живе в навчальному закладі.

Коваль Т.jpg

Номінація «Кращий студент і ліцеїст»

Коваль Тетяна Василівна – студентка 42-Ш групи спеціальності "Початкова освіта".  
   

2009 рік

Номінація «Кращий викладач»

  Наталя Анатоліївна Дусь  – кандидат педагогічних наук, викладач педагогіки, голова циклової комісії викладачів педагогіки та психології, куратор студентської групи.
  Колишня випускниця педагогічного відділення коледжу, відмінниця навчання, Наталя Анатоліївна з відзнакою закінчила Вінницький педуніверситет ім. М. Коцюбинського і стала працювати в рідному коледжі. За короткий час досягла великих успіхів у своєму професійному зростанні, віддає свій талант і здібності справі навчання і виховання педагогічної еліти України.

Номінація «Кращий працівник»

  Галина  Антонівна Покрищук – диспетчер коледжу. Більше двадцяти років сумлінної праці віддала вона на різних відповідальних постах. І завжди з професійним постах. І завжди є професійним розумінням справи, виважено і толерантно проводить свою діяльність диспетчер навчального процесу, забезпечує звітність, навчає злагодженню й чітко працювати інших. Тому й користується заслуженою повагою в колективі навчального закладу.

Номінація «Кращий студент і ліцеїст»

  Каюмов Марат Зіннурович – випускник 41-Ж групи 2009 року.
   В коледжі, крім здобування освіти, як зазначає Марат, він активно брав участь у громадському житті навчального закладу і міста,  що дало йому колосальний досвід спілкування з людьми, навики в соціальній роботі, основу для подальшого кар'єрного росту.
   Завдяки отриманій освітній базі, він вільно орієнтується в інформаційному просторі, що дозволяє йому виконувати різнопланову роботу прес-секретаря, діловода, особистого секретаря  та старшого референта у Резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Володимира.
    Марат наголошує, що за все, чого він сьогодні досягнув, завдячує Барському гуманітарно-педагогічному коледжу, його чудовим викладачам-наставникам, які дали не лише знання, а й сприяли його розвитку в науковій сфері, за що на третьому курсі він отримав грамоту від Центру дослідження Поділля, як один із краєзнавців, в сфері роботи місцевих ЗМІ, за що був нагороджений грамотою райдержадміністрації до Дня журналіста, в сфері молодіжної політики і студентського самоврядування.
    Приємні спогади про навчання в коледжі, будуть  жити, – як каже Марат, – вічно. Адже ці зовсім короткі 4 роки відіграли і відіграють в його житті ключову роль.

Каюмов М.jpg
11.jpg

2010 рік

Номінація «Кращий викладач»

  Дяченко Ганна Петрівна – викладач-методист, відмінник освіти України, у 2002 р. нагороджена Грамотою Верховної Ради України та пам’ятною медаллю, у 2007 році –нагрудним знаком «А.С. Макаренко». За сумлінну творчу працю була обрана делегатом Другого Всеукраїнського з’їзду працівників освіти.
   Г.П. Дяченко працює в навчальному закладі з першого дня його відкриття і віддає  йому  свій педагогічний талант і творчість. Користується авторитетом серед педагогічної громадськості області та Західного регіону України.

Номінація «Кращий працівник»

  Людмила Анатоліївна Стаднік.  Комендант-вихователь студентського гуртожитку № 2 Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського, фахівець, залюблений у свою справу. Життя гуртожитку – це її стаття, її вимір, завжди старт на досконалість та успіх. Тому й виграв гуртожиток № 2 гранд в обласному огляді-конкурсі студентських гуртожитків. У творчому неспокої, в нових планах щодо покращення умов життя молоді в студентських гуртожитках працює комендант-вихователь Л.А. Стаднік.

Номінація «Кращий студент і ліцеїст»

  Стельмащук Катерина Миколаївна – випускниця ліцею 2010 року.
    Окрилена вірою і наснажена завзяттям педагогів-ентузіастів, Катерина стала переможцем III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України з зарубіжної літератури.
    А, як відомо, за кожною перемогою стоїть кропітка праця вихованців та їх наставників, тисячі опрацьованих сторінок, сотні списаних аркушів. Так, навчання легким не буває. Але наполеглива праця завжди винагороджується.
    Зараз дослідницькою діяльністю Катерина не займається, але ті навики, які опанувала в ліцеї, допомагають в навчанні у вузі. Стверджує, що ліцей «відкрив їй вуха, щоб слухати інших, розв’язав рота, щоб говорити те, що думає, і закрив очі на те, що є неважливим для Людини».
    Зараз навчається у Київському національному лінгвістичному університеті за спеціальністю англійська мова та друга іноземна.

2011 рік

Номінація «Кращий викладач»

Валентина Володимирівна Кащенко.  Завідувач педагогічного відділення Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського, викладач-методист, відмінник освіти України, нагороджена нагрудним знаком «А.С. Макаренко» викладач світової літератури.

   Як керівник відділення Валентина Володимирівна – фахівець високого ґатунку, вимоглива й доброзичлива, ініціативна й творча, відповідальна і наполеглива. Вона завжди доводить справу до кінця, професійно організовує діяльність студентського й викладацького колективу відділення, користується   заслуженою повагою та авторитетом.

Номінація «Кращий працівник»

  Кабзюк Іван Миколайович. Електрик Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського з 1986 року. Спеціаліст високого розряду, дбайливий господарник, який уболіває за рівень своєї роботи так, як  би дбав про свою оселю. Завдяки його праці, у коледжі завжди світло і затишно. А в період ремонтів, підготовки навчальних кабінетів до нового навчального року Іван Миколайович завжди надає допомогу, дбає і вболіває за техніку безпеки і за якість своєї роботи. Шанують, цінують і поважають Івана Миколайовича у колективі.

05.jpg

Номінація «Кращий студент і ліцеїст»

  Дощанська Віталіна Віталіївна – випускниця 41-Ю групи 2011 року.
 «У коледжі для кожного надаються усі можливості зростання вчорашнього школяра у індивідуальну професійну, інтелектуальну особистість, – запевняє Віталіна, – і якщо студент за цих чотири роки навчання усвідомить своє покликання і прийме, все те, що коледж дає, – то разом із дипломом він отримає і мінімум для становлення свого соціального статусу!»
  Під час навчання, вважає Віталіна, покращились її організаторські здібності. Вона була Головою студентської ради, а пізніше стала ще Головою молодіжної ради  Барського району.
 Отримавши ґрунтовні та міцні знання у коледжі, Віталіна вступила до    Львівської комерційної академії на Юридичне відділення. Завдяки основі, яку    дав коледж, без проблем здала вже 2 сесії і має гарні результати. Найближчим часом планує працювати за фахом.

2012 рік

Номінація «Кращий викладач»

 Наталя Анатоліївна Матвієнко.  Викладач-методист, відмінник освіти України, викладач музики, голова циклової комісії викладачів музичних дисциплін.
 Обдарованість і професіоналізм, виняткова працездатність і творчість, багатогранність професійних здібностей– складові успіху й авторитету викладача в творчих колективах коледжу та інших освітньо-культурних закладів.
  Наталя Анатоліївна – активний учасник творчих колективів, які стали лауреатами багатьох конкурсів, оглядів і яким присвоєно звання народних.

Номінація «Кращий працівник»

  Тамара Іванівна  Мочарна. Шеф-кухар їдальні Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського, майстер кулінарної справи за дипломом, компетентний фахівець і вмілий менеджер. Працює на посаді  близько 20 років, проявляє творчість, ділиться  своєю майстерністю через газету «Вінниччина», вкладає душу в кожне меню для студентів і для ліцеїстів. Тамару Іванівну люблять і поважають у колективі.

08.jpg

Номінація «Кращий студент і ліцеїст»

  Якобенчук Едуард Вікторович  студент другого курсу бакалаврату, президент студентського комітету коледжу.
  Едуард – неординарний ведучий, неперевершений актор, володар пензля й просто чудова людина.

2013 рік

Номінація «Кращий викладач»

 Тетяна Валентинівна Ковальчук – викладач-методист, викладач соціально-економічних дисциплін. Тетяною Валентинівною підготовлено призерів обласних предметних олімпіад з історії та призерів і переможців конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з МАН України. Викладач є керівником гуртка «Юних істориків», які щорічно є призерами Всеукраїнського турніру з історії. Тетяна Валентинівна має високі моральні якості, користується повагою та авторитетом серед колег, студентів, громадськості міста, учнів та їх батьків.

Номінація «Кращий працівник»

  Валентина Олександрівна Трохимчук – завідувач бібліотекою. Сумлінно виконує покладені на неї повноваження керівника бібліотекою. До роботи і до своїх обов’язків ставиться добросовісно. Зарекомендувала себе здібним фахівцем із високим професійним рівнем, хорошим організатором.

Номінація «Кращий студент і ліцеїст»

  Вікторія Олександрівна Хлопецька – учениця 11-А класу Обласного гуманітарного ліцею.

bottom of page