Вітаємо іменинників

Щиро вітаємо з Днем народження викладачів і працівників коледжу!
   Зичимо міцного здоров'я, добробути, невичерпної енергії та творчої наснаги в добрих справах!

01/10/1975 ТОМАНЧУК АЛЬОНУ ОЛЕКСАНДРІВНУ
04/10/1965 СІЧКОРІЗ ЛАРИСУ МИКОЛАЇВНУ
06/10/1961 КОСЮКА ВІКТОРА ІВАНОВИЧА
08/10/1962 ХОРОШУН ЛАРИСУ ВОЛОДИМИРІВН
10/10/1976 ПЕТЛИК ЛАРИСУ СВЯТОСЛАВІВНУ
12/10/1962 СТЕПАНКОВСЬКУ ОКСАНУ АНАТОЛІЇВНУ
13/10/1971 КОСТЮК НАДІЮ ВАСИЛІВНУ
16/10/1966 ПІДГОРНУ НАДІЮ ВОЛОДИМИРІВНУ
21/10/1989 СЛОБОДЯНЮК  ІРИНУ ЮРІЇВНУ
22/10/1965 ЧАНЬКІВСЬКУ ЛАРИСУ МИКОЛАЇВНУ
24/10/1962 МАЛІНОВСЬКОГО ЮРІЯ ЛЕОНІДОВИЧА
24/10/1986 КОМЕНДРУ ОЛЕКСАНДРА МИКОЛАЙОВИЧА
29/10/1970 ДИШКАНТ ЛІДІЮ МИХАЙЛІВНУ
31/10/1958 СКОРБАТЮК НАДІЮ МИХАЙЛІВНУ

8 березня святкує 65-річний ювілей директор Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського, кандидат педагогічних наук, відмінник освіти України Савчук Петро Нестерович

 

Вельмишановний Петре Нестеровичу!

Прийміть щиросердечні вітання

з нагоди Вашого ЮВІЛЕЮ!

Своєю самовідданою працею, багатогранним науковим талантом та педагогічною мудрістю Ви здобули заслужену повагу та авторитет серед колег, представників наукової спільноти не тільки у Вінницькій області, а й в усій Україні та за її межами. Ви можете пишатись тим, що виховали не одне покоління педагогів, юристів, журналістів. Висловлюємо щиру вдячність за Ваше відповідальне ставлення до свого покликання, об’єктивність і компетентність, гострий розум і життєву мудрість, організаторські здібності та діловитість, доброту та людяність. Бажаємо Вам, Петре Нестеровичу, міцного здоров'я, благополуччя, оптимізму, невичерпної енергії, великих звершень, яскравих наукових ідей та успіху в усіх інноваційних починаннях.

   З повагою та найкращими побажаннями  колектив

Барського гуманітарно-педагогічного коледжу

імені Михайла Грушевського

      Шановні барчани, студенти, викладачі, запрошені, але  найперш, звичайно,  ветерани, діти війни. Вітаю Вас із великою подією планетарного  масштабу –Перемогою над нацизмом,  Днем пам’яті та примирення!  74 роки пройшли після закінчення війни на території Європи. Це ціле життя.

         Тоді, під час війни, безжальна коса смерті на догоду двом людожерам планети забирала життя без вибору, але в Україні вона зібрала найбільший «урожай», прокотившись із Заходу на Схід, а потім зі Сходу на Захід.

         У перші дні війни безповоротні втрати становили 1 до 20. Кров’ю нашого солдата, а це, як правило, селянина, хлібороба – людей наймирнішої професії –  скроплена двічі наша земля. Здавалося б, людство отримало такий урок, який залишиться навіки. Це урок миру.

         Один із відомих філософів сказав: «Кожна могила загиблого солдата – найкращий проповідник миру». Проповідників миру від України – від  7-ми до 10-ти мільйонів. Це не дивізія, і навіть не армія, а кілька армій європейських країн. Кожна така могила волає про те, щоб більше ніколи не було війни. Кожен загиблий записаний у книзі на небесах. Куди не глянь війна залишила могили невідомих солдат, а насправді це могили солдат, відомі тільки Богу.

         На превеликий жаль, і сьогодні з’являються могили з написом: «Невідомому  солдату». Скільки ще потрібно смертей, щоб зупинити війну?

         Ідеологія нинішнього кремлівського вождя, як і Гітлера, і Сталіна – загарбати увесь світ. І дуже прикро, що багато росіян задурманені ідеологією «русского мира». Однак, неодмінно прийде той час, коли кожний росіянин зрозуміє суть злочинних дій  Путіна.

         Шановні воїни-ветерани Великої Вітчизняної війни та  солдати, які закривали радіоактивні жерла Чорнобиля,  гинули в горах Афганістану, в оголошених, а здебільшого і в неоголошених війнах на території усієї планети Земля, прийміть доземний уклін за Ваш ратний труд!

         Сьогодні також вшановуємо загиблих Небесної Сотні, воїнів АТО. Це вони вже в Новітній історії України виборювали її незалежність.

Велику подяку складаємо воїнам, які і сьогодні захищають  нас на східних рубежах, примножуючи славу України.

        Слава Україні!

        Героям слава! 

        Директор коледжу, кандидат педагогічних наук    Петро Савчук

Лічильник:

  • Белая иконка facebook
  • Иконка Twitter с прозрачным фоном
  • White Google+ Icon
  • White YouTube Icon

© Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського. Сайт створено на Wix.com