top of page

Вітаємо іменинників

02/09 ГАНЖУ РОМАНА МИКОЛАЙОВИЧА

03/09 МІЛІНЧУКА АНДРІЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА

10/09 БОНДАРЧУК СВІТЛАНУ ЛЕОНІДІВНУ

14/09 ЗАКАЛЕНКО БРОНІСЛАВУ ВАСИЛІВНУ

16/09 КАЧАНОВСЬКУ ТАМАРУ МИКОЛАЇВНУ

21/09 ПЕЛИХА ОЛЕГА ОЛЕКСАНДРОВИЧА

23/09 МЕЛЬНИК ОКСАНУ МИКОЛАЇВНУ

24/09 ЖЕЛАВСЬКУ НІНЕЛЬ СТАНІСЛАВІВНУ

27/09 НІКІТІНУ ЛЕСЮ ОЛЕГІВНУ

29/09 ШПАКОВАТОГО ВАСИЛЯ АНТОНОВИЧА

30/09 ЦАРЕНКО ЛЮДМИЛУ МИКОЛАЇВНУ

01/10 ТОМАНЧУК АЛЬОНУ ОЛЕКСАНДРІВНУ

03/10 БАНАСЬКО ІЛОНУ ВОЛОДИМИРІВНУ

04/10 СІЧКОРІЗ ЛАРИСУ МИКОЛАЇВНУ

04/10 ОРЖЕХІВСЬКУ НАТАЛІЮ АНАТОЛІЇВНУ

06/10 КОСЮКА ВІКТОРА ІВАНОВИЧА

06/10 БАСАРАБА ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРОВИЧА

08/10 ХОРОШУН ЛАРИСУ ВОЛОДИМИРІВНУ

10/10 КОВАЛЬ ЛАРИСУ СВЯТОСЛАВІВНУ

12/10 СТЕПАНКОВСЬКУ ОКСАНУ АНАТОЛІЇВНУ

13/10 КОСТЮК НАДІЮ ВАСИЛІВНУ

16/10 ПІДГОРНУ НАДІЮ ВОЛОДИМИРІВНУ

21/10 СЛОБОДЯНЮК ІРИНУ ЮРІЇВНУ

24/10 МАЛІНОВСЬКОГО ЮРІЯ ЛЕОНІДОВИЧА

24/10 КОМЕНДРУ ОЛЕКСАНДРА МИКОЛАЙОВИЧА

29/10 ДИШКАНТ ЛІДІЮ МИХАЙЛІВНУ

31/10 СКОРБАТЮК НАДІЮ МИХАЙЛІВНУ

02/11 РАЗУМНУ НАДІЮ ГЕНАДІЇВНУ

06/11 РАДЕЦЬКУ НАТАЛІЮ ОЛЕКСІЇВНУ

06/11 ГУЦОЛА ДМИТРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА

10/11 ДОЛОТЮК ТАМАРУ МИКОЛАЇВНУ

11/11 ДЯЧЕНКО ГАННУ ПЕТРІВНУ

11/11 ВАСИЛЬЧЕНКО ОЛЕНУ СЕРГІЇВНУ

12/11 КОВАЛЬСЬКУ АЛЛУ ПЕТРІВНУ

12/11 ХОМЧАКА ВОЛОДИМИРА МИКОЛАЙОВИЧА

12/11 ДМИТРИШЕНУ ДАР'Ю ЄВГЕНІЇВНУ

13/11 КАРЧЕВСЬКУ ГАЛИНУ ОЛЕКСАНДРІВНУ

15/11 СІЧКО ТЕТЯНУ ЙОСИПІВНУ

19/11 СТОРЧАК НАТАЛІЮ АНАТОЛІЇВНУ

28/11 МАЗУРЕНКО ЛІДІЮ ВАСИЛІВНУ

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ

директора Комунального закладу вищої освіти

«Барський гуманітарно-педагогічний коледж

імені Михайла Грушевського»

ПЕТРА НЕСТОРОВИЧА САВЧУКА

Ви належите до когорти подвижників освітньої ниви, які творять майбутнє нації, примножують славу української педагогічної освіти і науки. У Вас гармонійно поєдналися мудрість керівника й людська доброта, уміння приймати виважені рішення й чуйне ставлення до кожного студента, викладача, працівника.

 

Ваша висока професійність, наполегливість, цілеспрямованість, енергійність – потужні стимули для розбудови та розвитку нашого навчального закладу. Притаманний Вам оптимізм допомагає побачити перспективи і знайти сили та засоби для їх досягнення. А Ваша доброзичливість, увага до колег є прикладом для наслідування.

 

Бажаємо завжди досягати значних висот у професійній діяльності, гідно представляти інтереси нашого навчального закладу, у будь-якій ситуації знаходити правильний вихід, завжди залишатися людиною слова і справи. Хай Бог благословляє Ваш життєвий шлях, дає наснагу в роботі, оберігає Вашу родину.

 

Ми бажаємо Вам не лише творчих успіхів і кар’єрного зростання, а й сімейного благополуччя та звичайного людського щастя. Щоб Ваше особисте життя надихало Вас на нові звершення в роботі, а робота стимулювала до добробуту й комфорту у Вашому домі.

 

Нехай джерело невтомності та працелюбності завжди живить оазис добрих справ, зроблених Вами в ім’я розквіту коледжу та нашої рідної України!

З повагою та шаною колектив коледжу

Вірш.JPG
73.JPG
no-translate-detected_2034-88.jpg

      Шановні барчани, студенти, викладачі, запрошені, але  найперш, звичайно,  ветерани, діти війни. Вітаю Вас із великою подією планетарного  масштабу – Перемогою над нацизмом,  Днем пам’яті та примирення!  78 років пройшло після закінчення війни на території Європи. Це ціле життя.

      Тоді, під час війни, безжальна коса смерті на догоду двом людожерам планети забирала життя без вибору, але в Україні вона зібрала найбільший «урожай», прокотившись із Заходу на Схід, а потім зі Сходу на Захід.

     У перші дні війни безповоротні втрати становили 1 до 20. Кров’ю нашого солдата, а це, як правило, селянина, хлібороба – людей наймирнішої професії –  скроплена двічі наша земля. Здавалося б, людство отримало такий урок, який залишиться навіки. Це урок миру.

    Один із відомих філософів сказав: «Кожна могила загиблого солдата – найкращий проповідник миру». Проповідників миру від України – від  7-ми до 10-ти мільйонів. Це не дивізія, і навіть не армія, а кілька армій європейських країн. Кожна така могила волає про те, щоб більше ніколи не було війни. Кожен загиблий записаний у книзі на небесах. Куди не глянь війна залишила могили невідомих солдат, а насправді це могили солдат, відомі тільки Богу.

      На превеликий жаль, і сьогодні з’являються могили з написом: «Невідомому  солдату». Скільки ще потрібно смертей, щоб зупинити війну?

       Ідеологія нинішнього кремлівського вождя, як і Гітлера, і Сталіна – загарбати увесь світ. І дуже прикро, що багато росіян задурманені ідеологією «русского мира». Однак, неодмінно прийде той час, коли кожний росіянин зрозуміє суть злочинних дій  Путіна.

       Шановні воїни-ветерани Великої Вітчизняної війни та  солдати, які закривали радіоактивні жерла Чорнобиля,  гинули в горах Афганістану, в оголошених, а здебільшого і в неоголошених війнах на території усієї планети Земля, прийміть доземний уклін за Ваш ратний труд!

       Сьогодні також вшановуємо загиблих Небесної Сотні, воїнів АТО. Це вони вже в Новітній історії України виборювали її незалежність.

Велику подяку складаємо воїнам, які і сьогодні захищають  нас на східних рубежах, примножуючи славу України.

        Слава Україні! 

        Героям слава! 

        Директор коледжу, кандидат педагогічних наук    Петро Савчук

11_edited.jpg
11_edited.jpg
bottom of page