Програма кандидата на голову студентської ради
- serg-zelenjuk
- 17 годин тому
- Читати 1 хв
Мене звати Лілія ПАСТУХОВА. Я студентка 2-БЮ(4) групи.
З першого року навчання активно долучаюся до громадського життя нашого коледжу. У 2023 році я була керівником сектору побуту і господарства студентської ради, представляла наш заклад у Студентській раді Вінниччини, де мала честь виконувати обов’язки заступника голови освітньо-правового комітету. З 2024 року очолюю студентську раду коледжу.
Для мене це не просто обов’язки. Це шлях. Шлях довіри, відповідальності та прагнення змінювати студентське життя на краще.
Я добре розумію, наскільки важливо, аби студентів чули, підтримували і враховували їхню думку. Саме тому ми з командою щодня працюємо над тим, щоб дозвілля стало цікавішим, освітній простір – гнучкішим, а коледжева атмосфера – по-справжньому живою та об’єднувальною.
Студентські роки – це особливий час, коли формується особистість, народжуються ідеї, втілюються мрії. І я хочу, щоб кожен з нас зумів прожити цей період не формально, а яскраво, змістовно, з користю і задоволенням.
Я свідомо подаю свою кандидатуру на конкурсний відбір претендентів для призначення голови студентського самоврядування. Маю досвід, енергію і бачення того, як зробити наше студентське життя цікавішим, насиченішим і більш згуртованим.
Мені не байдуже, як і що буде далі. Я хочу, можу і буду працювати для вас і разом з вами. Переконана, що справжні зміни починаються з тих, хто не боїться діяти.

Comentarios