top of page

ВІТАЄМО ЄЛИЗАВЕТУ МАЗУРЕНКО З ПЕРЕМОГОЮ!

5 січня в місті Вінниці відбувся відкритий чемпіонат області з ушу-саньда. Турнір зібрав 147 спортсменів у складі 11-ти команд. Запеклі бої, видовищні протистояння та безкомпромісні поєдинки кращих із кращих – таким вибуховим міксом адреналіну, запалу та демонстрації сили могли насолодитися вболівальники.

Місто Бар у змаганнях представляли юні кікбоксери спортивного клубу «ДАО», серед яких була і дворазова чемпіонка України з кікбоксингу та чемпіонка України з ушу Єлизавета Мазуренко, учениця 10-Б класу Обласного наукового ліцею-інтернату.

За підсумками змагань, дівчина виборола призове перше місце серед дівчат 16-17-ти років у ваговій категорії до 65 кг та вкотре здобула почесний титул чемпіона. Блискуча перемога у відкритому чемпіонаті Вінницької області з ушу-саньда стала для юної спортсменки квитком до збірної команди області. І саме в такому складі команда Вінниччини в березні 2022 року виступатиме на чемпіонаті України.

Варто відзначити, що Єлизавета активно випробовує свої сили в різних видах спорту. 29 січня 2022 року під компетентним керівництвом тренерів Язвенюка М.В., Стефанова В.О. та Любарського Р.С. дівчина взяла участь в обласному чемпіонаті зі змішаних єдиноборств ММА, який відбувся в місті Барі. Учасниками змагань були майже 160 талановитих спортсменів, які представили 15 команд з усієї області та інших регіонів країни.

Єлизавета Мазуренко провела два видовищних поєдинки, у яких продемонструвала високий рівень техніки, витримки, самовладання, бойового характеру і, за підсумками змагань, посіла почесне друге місце та виборола чергове срібло для своєї команди!