top of page

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

14 жовтня – Покрова Пресвятої Богородиці – християнське і народне свято. Із 1999 року цей день в Україні відзначають як День українського козацтва. Побутує думка (хоча деякі історики вважають її суперечливою), що саме на Покрову в 1942 році було утворено Українську повстанську армію, а тому 14 жовтня варто святкувати як День УПА.

У 2014 році Президент України Петро Порошенко проголосив цю дату як державне свято, коли вся українська спільнота складає шану славним нащадкам козаків – усім захисникам України.

У переддень славного українського козацтва, вшановуючи героїв минулого та сьогодення, шлемо найщиріші вітання воїнам, котрі на Сході зі зброєю в руках боронять кордони України. Усім зичимо мужності і відваги, непохитної віри і стійкості духу! Вклоняємося доземно нашим героям-захисникам і просимо Пресвяту Богородицю підтримати їх і зберегти в змаганні з підступним ворогом!

Адресуємо вітання і всім чоловікам, які працюють та навчаються в Комунальному закладі вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»! Знаємо, що всі вони є щирими патріотами нашої України і її вірними захисниками на ниві мирної праці.


Зі святом козачим усіх вітаємо!

Відваги, любові щиро бажаємо!

Хай буде все добре, здійсняться всі мрії!

У серці хай визріють світлі надії!

І ще побажаємо щастя й добра,

Безхмарного неба й наснаги життя!

Студенти 31-Ж групи
128 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page