top of page

«TAKE IT EASY»: БЛАГОДІЙНА ЛОТЕРЕЯ, ЩО РОЗІГРІЛА СЕРЦЯ

23 квітня в коледжі відбувся благодійний розіграш «Take it easy». Умови лотереї абсолютно прозорі: купуєш білет із номером, а потім за тим білетом отримуєш перепустку до призу.

Учасники акції розіграли багато цікавих призів. Програшних білетів не було: кожен номерок давав унікальну можливість виграти щось особливе, скажімо, від занять на відкритому повітрі – до звільнення від виконання конкретних письмових робіт. Оригінальні призи привабили багатьох студентів.

Організатори благодійної акції наголосили, що всі зібрані кошти будуть передані на потреби Збройних сил України. Такий акцент додав особливого сенсу атмосфері здорового суперництва і сформував у студентської молоді розуміння важливості колективних зусиль для реалізації спільної мети.

Учасники розіграшу відзначили, що це була не лише можливість виграти цікаві призи, а й спосіб зробити щось корисне і підтримати гарну ідею. «Мені випала призова пропозиція провести заняття на відкритому повітрі, що було просто неймовірною можливістю трохи розслабитися і набути нового досвіду», – поділився враженнями один з учасників лотереї.

Варто визнати, що студентська рада КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського вкотре зуміла позитивно урізноманітнити освітній процес, додавши до його змісту елементи цікавих і водночас корисних справ. Розіграш «Take it easy» став яскравою подією, яка об’єднала нашу коледжеву спільноту і принесла радість і задоволення всім учасникам благодійної акції, адже кожен із них своєю участю в лотереї сприяв не лише підтримці позитивної атмосфери в колективі, а й допомозі нашим захисникам.

Щира вдячність організаторам благодійної акції і всім, хто долучився до участі в ній, усвідомлюючи позитивну ідею колективізму та виявляючи бажання допомагати в реалізації таких важливих у наш час проєктів.

Христина КОЛОМІЄЦЬ,

 студентки 31-Ж групи

 

118 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page