top of page

«І КОЖЕН ФІНІШ – ЦЕ, ПО СУТІ, СТАРТ…»

Ці слова геніальної Ліни Костенко сьогодні є особливо значущими для наших випускників. Сто п'ятнадцять гарячих сердець залишають сьогодні Комунальний заклад вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» – територію науки і добра. Це вчорашні студенти 41-Д, 41-42 -Ш, 2-МБШ, 2-БШ, 2-БШ(з), 2-БД, 2- БД(з) груп.

Цьогоріч особливі випуски в коледжі, як і по всій Україні, – без яскравих убрань та пишних урочистостей на святково прикрашених сценах. Пояснення цього єдине – страшна і жорстока війна. Війна добра зі злом.

Організатори дійства (заступник директора з гуманітарної освіти та виховної роботи кандидат економічних наук Блідченко Надія Григорівна; завідувач кафедри педагогіки, психології та фахових методик кандидат педагогічних наук Федорчук Наталія Анатоліївна; викладачі Зеленюк Сергій Вікторович, Слободянюк Ірина Юріївна, Левицька Олена Миколаївна, Сошинська Наталія Василівна) створити затишну атмосферу для всіх його учасників. Випускники почули щирі, чуттєві слова керманича закладу – кандидата педагогічних наук Савчука Петра Несторовича; наказ про присвоєння кваліфікації та напутнє слово з уст заступника директора з навчальної роботи доктора філософії Самборської Олени Дмитрівни. З вітальним словом до випускників звернулися декан гуманітарно-педагогічного факультету доктор педагогічних наук Мороз Майя Олександрівна і голови атестаційних комісій: завідувач кафедри педагогіки, психології та фахових методик кандидат педагогічних наук Федорчук Наталія Анатоліївнак, кандидат педагогічних наук Мар’євич Наталія Костянтинівна, кандидат педагогічних наук Задорожна Ганна Сергіївна, доктор філософії Саврій Юлія Федорівна.

Слова мудрих настанов майбутнім фахівцям приурочили куратори випускних груп: Якубчик Ольга Миколаївна, Кузнєцова Людмила Василівна, Пантелюк Людмила Василівна, Бундуки Тетяна Вікторівна, Новак Володимир Володимирович. Незабутніми були і звернення батьків, які благословили своїх дітей, бажаючи їм мирного неба, упевнених життєвих кроків, та подякували викладацькому колективу за знання і самовіддану працю.

І хоча в урочисту мить свята на екрані під мелодію вальсу кружляли лише фото зі студентських років, а не самі випускники, спостерігати це було не менш зворушливо і цікаво.

Тож побажаємо випускникам буремного 2022 року бути багатими душею, жити в злагоді з самими собою, у позитивному ритмі професійного зростання, у гармонії з навколишнім світом і людьми! Нехай у їхніх душах палає вогник, що кличе до життя, творчості, нових звершень і перемог!

Людмила Кузнєцова,

куратор випускної 41-Ш групи142 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square