top of page

«ІНФОСКАНЕРИ» – ПЕРЕМОЖЦІ!


3 червня команда студентів другого курсу спеціальності «Журналістика» Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» взяла участь в антифейковій інтелектуальній грі з медіаграмотності «НотаЄнота», присвяченій Дню журналіста, який відзначають в Україні 6 червня. Учасниками змагань були студенти українських коледжів спеціальності «Журналістика».

До складу команди «ІнфоСканери», що представила наш коледж, увійшли майбутні медійники: Єлізавєта Чернецька (капітан), Діана Гнатовська, Аліна Чернецька, Єлизавета Гуменюк, Марія Курта, Богдан Гуляк.

Готували команду студентів до всеукраїнської гри викладачі спеціальності «Журналістика» Ніна Олександрівна Ляхнович і Тетяна Михайлівна Лебединська.

Щоб «врятувати Єнота з інформаційного полону», учасники виконували завдання у запланованих чотирьох раундах і двох додаткових (для команд, які набрали однакову кількість балів). Захід тривав понад годину.

Використовуючи критичне мислення і знання про фейки та дезінформацію, команди в наполегливій боротьбі визначали ворожі впливи і шляхи протистояння маніпуляціям. Усі учасники конкурсу гідно конкурували між собою, але «ІнфоСканери» продемонстрували найвищий рівень медіаосвіченості.

Організатори заходу відзначили, що рівень підготовки гравців від нашого коледжу вразив журі та всіх присутніх. Студенти показали глибокі знання, креативність та ефективні комунікативні навички і вибороли перше місце.

Перемога у всеукраїнській грі «НотаЄнота» стала ще одним підтвердженням, що КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» надає освітні послуги високої якості.

Вітаємо команду-переможницю і зичимо всім її учасникам подальших успіхів у навчанні та професійній діяльності!

Діана ГНАТОВСЬКА, студентка спеціальності «Журналістика»
47 переглядів

Comentários


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page