top of page

ТРЕНІНГ «ДОМЕДИЧНА ДОПОМОГА» ДЛЯ УЧНІВ ОБЛАСНОГО НАУКОВОГО ЛІЦЕЮ-ІНТЕРНАТУ

24 квітня в КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» пройшов закритий тренінг із домедичної допомоги для учнів 10-11-х класів Обласного наукового ліцею-інтернату.Проведення такого заходу зумовлене потребою підготовки цивільного населення, зокрема молоді, до швидкого реагування в надзвичайних ситуаціях. 

Метою тренувань було формування в здобувачів освіти навиків серцево-легеневої реанімації та зупинки кровотечі. 

Ліцеїсти вчилися діяти за алгоритмом серцево-легеневої реанімації у випадку виявлення зупинки серця в постраждалого з метою допомогти підтримати його стан до приїзду кваліфікованої швидкої медичної допомоги і виробляли навики тампонування та бандажування ран, накладання турнікета для зупинки кровотечі. 

Проведення тренінгу, організованого за сприяння Центру готовності цивільних благодійного фонду Сергія Притули, забезпечив інструктор з медичною освітою Станіслав Гнатовський.

Учасники висловили позитивні враження від майстер-класу і запевнили тренера, що зможуть застосувати сформовані навички в разі потреби.

Тренінг «Домедична допомога» став важливим етапом підготовки учнівської молоді до реагування в надзвичайних ситуаціях. Успішна реалізація його мети і завдань свідчить про готовність молодих громадян швидко і правильно діяти в умовах небезпеки.

Богдан ЮРЧУК,

викладач основ захисту України,

координатор тренінгу

47 переглядів

Kommentare


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page