top of page

Назавжди – 26…Важко знайти слова втіхи, неможливо втамувати біль, загоїти пекучі душевні рани від втрати рідної та близької людини. Невимовне горе знову спіткало нашу коледжеву родину: 26 грудня 2023 року біля села Синьківка Купʼянського району, що на Харківщині, загинув головний сержант Сил спеціальних операцій Владислав Покрищук – випускник коледжу спеціальності «Журналістика».

Владислав народився 15 липня 1997року в смт. Івано-Франкове Яворівського району Львівської області. У 2012 році закінчив 9 класів Івано-Франківської загальноосвітньої школи і вступив до коледжу. Юнак із глибоким почуттям патріотизму, справедливості й всеосяжної любові до української землі, до своєї родини, він завжди був серед тих, хто першим став на захист рідної України.

У коледжі Влада згадують як щиру і безмежно віддану в справі і дружбі людину. Він був добрим і відкритим до світу та людей. Викладачі і студенти поважали Владислава за надійність і життєву позицію.

Сьогодні вся коледжева родина в скорботі. У цей гіркий час висловлюємо щирі співчуття родині УКРАЇНСЬКОГО ВОЇНА ВЛАДИСЛАВА. Сумуємо разом із ВАМИ, низько схиляємо голови в пошані та вдячності за виховання справжнього ПАТРІОТА, який загинув, захищаючи рідну Батьківщину і кожного з нас.

Добрий та світлий спомин про мужнього захисника нашої української землі буде сильнішим за смерть і назавжди залишиться в пам’яті всіх, хто знав його, любив і шанував.

Нехай опіка Всевишнього та наші молитви полегшать гіркоту втрати, а душа загиблого ЗАХИСНИКА ВЛАДИСЛАВА знайде вічний спокій…

Педагогічний колектив КЗВО «Барський гуманітарно-

педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»

2 466 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page