top of page

МЕТОДИЧНА ПОДОРОЖ У ЛІТО 2024

Завершення весняної сесії знаменує початок літньої педагогічної практики.

27 червня розпочався табірний збір студентів-третьокурсників педагогічних спеціальностей – цікава морська подорож у літо 2024 року, яка буде тривати один тиждень.

Учасниками захопливої педагогічної мандрівки стали 5 педагогічних загонів: «Драйв» (31-Ш група з методисткою Потримай Наталією Сергіївною, «Шторм» (31-М з методисткою Левицькою Оленою Миколаївною), «Незламні» (1-МБШ з методисткою Федорчук Наталією Анатоліївною), «Мистецький експрес» (31-ОМ з методисткою Зелінською Іриною Сергіївною), «Зіркові пізнайки» (31-Д з методисткою Якубчик Ольгою Миколаївною).

Організатори відкриття табірного збору створили незабутню, яскраву, фантастичну атмосферу свята, що має морську тематику. Саме так: зміст усіх етапів роботи будуть об’єднувати нестандартні, оригінальні завдання, у яких ітиметься про море.

Перший день табірного збору був присвячений командній роботі, взаємопідтримці та взаєморозумінню. Звичайно, цього часу замало, проте насичена програма подорожі сприяла формуванню в студентів навичок роботи з дітьми молодшого шкільного віку в оздоровчий період.

А прокладали маршрут морських пригод і надихали практикантів на нові подорожі та великі звершення Петро Нестерович Савчук, кандидат педагогічних наук, відмінник освіти України, член-кореспондент Академії міжнародного співробітництва з креативної педагогіки «Полісся», директор КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»; Олена Дмитрівна Самборська, докторка філософії, відмінниця освіти України, заступниця директора з навчальної роботи; Світлана Віталіївна Марчук, завідувачка практик.

І коли весняне сонце зануриться в таємничу глибину моря, а хвилі плавно лоскотатимуть узбережжя, ми зрозуміємо: ця подорож – не лише цікава сторінка в книзі наших спогадів, але й ключ до дверей у світ цікавого і невідомого.

Ольга ДЕЙНЕКА,

студентка 31-Ш групи

 29 переглядів

コメント


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page