top of page

КОЛЕДЖ ВИПУСТИВ ФАХІВЦІВ МИСТЕЦЬКИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

29 червня відбулись урочисті збори, присвячені випуску студентів спеціальностей «Середня освіта. Музичне мистецтво», «Середня освіта. Образотворче мистецтво». Цьогоріч 19 студентів 2-БМОМ групи (куратор Восколуп В.П.), 12 – 41-М групи (куратор Бакалець Н.О.), 12 – 41-ОМ групи (куратор Школьник О.О.) успішно склали державні атестаційні екзамени і, як кваліфіковані фахівці, зробили перший крок у самостійне життя.

Розпочалися урочистості із вшанування хвилиною мовчання пам’яті всіх загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.

Із вітальним словом до випускників звернувся директор КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», кандидат педагогічних наук, відмінник освіти України, член-кореспондент Академії міжнародного співробітництва з креативної педагогіки «Полісся» Савчук Петро Несторович, який дав настанови і поради молодим фахівцям, по-батьківськи благословив їх на обрії майбутніх професійних перспектив і вручив дипломи відповідно до наказу по коледжу, який зачитала заступник директора з навчальної роботи, доктор філософії, член-кореспондент Академії міжнародного співробітництва з креативної педагогіки «Полісся» Самборська Олена Дмитрівна. У цю трепетну мить випускників сповнювала гордість і вдячність, адже здобути диплом вишу – почесно і престижно.

До вітального слова на адресу дипломованих педагогів долучилися: Мороз Майя Олександрівна, доктор педагогічних наук, професор, декан гуманітарно-педагогічного факультету комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж» імені Михайла Грушевського, дійсний член міжнародної академії з креативної педагогіки «Полісся»; голови атестаційних комісій: Мар’євич Наталія Костянтинівна, кандидат педагогічних наук, член-кореспондент Академії міжнародного співробітництва з креативної педагогіки «Полісся», та Бурса Антоніна Іванівна, кандидат мистецтвознавства, доцент, вчений секретар, член-кореспондент Академії міжнародного співробітництва з креативної педагогіки «Полісся». У своїх вітаннях вони відмітили, що в нинішній тривожний і трагічний час усе по-новому в Україні, не так, як було раніше; багато студентів коледжу навчалося за межами країни, але навіть у таких умовах вони зуміли продовжити навчання та успішно скласти випускні іспити і цим підтвердили, що бути випускником КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж ім. М. Грушевського» престижно і почесно, тому що коледж – це територія, де твориться краса і добро, де панує атмосфера пошани і любові до майбутньої професії, де вчать професійної майстерності, чуйності, милосердя, гуманності.

Зворушливі і щирі вітання прозвучали від Гуд Ганни Олександрівни – завідувача кафедри мистецьких дисциплін, кандидата психологічних наук, члена-кореспондента Академії міжнародного співробітництва з креативної педагогіки «Полісся».

Привітали своїх вихованців і куратори: Восколуп В.П. (2-БМОМ група), Бакалець Надія Олексіївна (41- М група), Школьник Оксана Олегівна (41-ОМ група). У своєму слові наставники побажали всім випускникам успіхів, здійснення задумів, щасливої і щедрої долі під мирним небом України.

Слова вдячності прозвучали і з вуст випускників. Вони звернулися до батьків, яким вклонилися за щоденну турботу, і до педагогів, котрим подякували за високий професіоналізм і самовіддану працю, пообіцявши завжди повертатися до рідного коледжу – не тільки за спогадами, а й за радістю, оптимізмом і порадою.

За давньою традицією, батьки звернулися до своїх дітей із напутнім словом, у якому висловили сподівання на те, що кожен випускник 2023 року зможе реалізувати себе як успішний і затребуваний фахівець, конкурентоспроможний у нинішньому суспільстві, та вручили директорові коледжу подарунковий сертифікат на 8000 тисяч гривень.

Вдало підібраний музичний супровід створював єдине емоційне поле святкової програми, надихав глядачів на відповідний настрій. Неперевершено прозвучала пісня «Вітре, брате» із репертуару гурту «Отава» у виконанні вокального ансамблю студентів 2-БМ групи (Бронюк Владислав, Банасько Олександр, Колодій Владислав, Заболотний Богдан), який упродовж останніх шести років був музичною візитівкою нашого коледжу. Пісня «Батьки» із репертуару Монатіка яскраво та зворушливо прозвучала у виконанні студентів 41-М групи. Фінальний номер «Заспіваймо пісню за Україну» (слова і музика О. Пономарьова) вселив віру в незламний дух українського народу, перемогу над ворогом, надію на світле майбутнє.

У ролі модераторів святкової програми успішно заявили про себе випускники: Мацуляк Максим і Поповська Анна (41-М група), Колодій Владислав (2-БМ група), Дем’янюк Валерія (41-ОМ група).

Завдячуємо за підтримку в підготовці і проведенні святкової програми викладачам кафедри мистецьких дисциплін: Левицькій Олені Миколаївні, Сошинській Наталії Василівні, Важеніній Анелі Леонардівні, Данькову Олександру Васильовичу.


Надія БАКАЛЕЦЬ, куратор

випускної 41-М групи474 перегляди

Comments