top of page

    Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського не може залишатися осторонь історичних подій, які відбуваються в Україні. В умовах неоголошеної війни, яка ведеться на Сході країни, наш громадянський обовязок - допомогти та підтримати бійців Збройних сил України, всіх військових формувань, що захищають нашу Батьківщину та нашу свободу. Серед них є випускники Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського. БГПК є ініціатором громадських акцій, метою яких є допомога українським воїнам.

Волонтерство засновується на співчутті

   5 грудня увесь світ відзначав Міжнародний день волонтера. Свято засноване ще у 1985 році, коли Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати саме цей день, як день добровольця. На сьогодні, на жаль, воно стало актуальним, як ніколи.
  11 грудня у  «Плеяді» м. Вінниця відбулося нагородження найактивніших учасників волонтерського руху. Щиро радіємо, що наш коледж і цього разу не залишився поза увагою. З нагоди  свята директор навчального закладу, кандидат педагогічних наук Петро Нестерович Савчук отримав подяку від Вінницької обласної державної адміністрації.  У тексті подяки обґрунтовано мету нагородження:  з нагоди відзначення в Україні Дня благодійництва, за активне сприяння розвитку благодійної діяльності на Вінниччині, безкорисливу допомогу і підтримку бійців та добровольців, які в ході антитерористичної операції у важких боях відстоюють незалежність та європейське майбутнє нашої держави, за утвердження принципів милосердя і гуманізму.

  Колектив Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського ніколи не залишався осторонь волонтерського руху.  Активними учасниками цього є викладачі та студенти навчального закладу.

  Збір коштів, необхідних речей для воїнів АТО та доставку гуманітарної допомоги за призначенням, таку почесну, відповідальну і далеко не безпечну місію узяв на себе викладач коледжу Ю.М. Лущинський. Завдяки його енергійності та активності волонтерський рух у коледжі набув нового розмаху. Юрій Миколайович вже двічі побував у зоні АТО (жовтень – Луганська обл., м. Попасна, листопад – Донецька обл. м. Покровське) та доставив найнеобхідніші речі для потреб захисників Вітчизни. 

    Педагогічний та студентські колективи навчального закладу будуть і надалі докладати максимум зусиль для матеріальної та моральної підтримки українських військових, які зараз перебувають у зоні активних бойових дій, бо волонтерство засновується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до людей.

Пам’ятаємо минуле та живемо реаліями сьогоднішнього дня

  Не залишаються байдужими до чужого горя педагогічний та студентські колективи Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського.    

  Напередодні  святкування Дня пам’яті та примирення адміністрацією навчального закладу була передана матеріальна допомога матерям воїнів-захисників, які зараз перебувають на лікуванні у військовому госпіталі міста Вінниця.  Антонюк Богдан Володимирович та Биковський Олександр Валерійович,  мужньо захищаючи мир та спокій у проблемних регіонах нашої Батьківщини, отримали важкі поранення.   Викладачі та студенти коледжу  вважають, що залишатися байдужими у такий буремний час – найбільший злочин, бо сьогодні наша країна знову  знаходиться у небезпеці.  Ми розуміємо,  що  сьогодні українські воїни ціною власного життя та здоров’я захищають наш спокій. Така допомога дає натхнення нашим воїнам, підримує бойовий дух.

Прапор із зони АТО

   12 березня 2015 року в актовій залі Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського відбулась незвичайна подія – зустріч студентів навчального закладу із волонтерами Барського району: Бартащуком Анатолієм, Меснянкіним Дмитром, Григорчуком Сергієм, Доротюком Романом, Ришком Костянтином, Чоботарем Вадимом, Маліцьким Володимиром, Казіком Олександром, Андрійчуком Євгеном та Пацьорою Олексієм. 

   Волонтери завітали до коледжу з метою передати Прапор України із зони антитерористичної операції. Таким вчинком, бійці хотіли подякувати за вклад та участь у спільній справі, за підтримку та віру в світле майбутнє Єдиної України.
 За ініціативою адміністрації навчального закладу Прапор України, переданий із зони АТО, буде знаходитись на зберіганні в музейно-виставковій залі коледжу.

Разом Ми - Сила

  Одинадцятого вересня 31-Д група педагогічного відділення Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського  взяла участь у благодійній акції «Допоможи силам АТО».
   Студенти групи швидко та оперативно зібрали продукти, медикаменти, засоби особистої гігієни та передали гуманітарну допомогу громадській організації «Основа», які запевнили учасників акції про те, що допомога буде доставлена в зону АТО. Активісти групи написали мужнім чоловікам листа, у якому підтримали бойовий дух захисників Вітчизни. 
   Ми з болем переживаємо за свою Батьківщину, за солдатів, які захищають її. Сьогоднішня ситуація в Україні, мабуть, не залишила байдужим нікого. Ми закликаємо молодь до подібних вчинків, адже ці солдати виборюють для нас незалежність, воїни грудьми стоять за нас… Не будьте байдужими. Слава Україні!

Допоможемо родині наших студентів разом

   20 жовтня 2014 року  у Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М. Грушевського відбулась благодійна акція, під час якої молодому добровольцю Андрію Анатолійовичу Скляруку, брату нашої студентки Анни Склярук, яка навчається у 11-Ю групі, передали подарунок (комплект теплого одягу) від колективу навчального закладу. 
   Андрій Анатолійович з перших днів революції стояв на Майдані, він вже перебував у зоні АТО, а зараз знаходиться у Вінницькій військовій частині та чекає на повторне відправлення у зону військових дій. З натхненними словами підтримки директор коледжу Петро Несторович Савчук  вручив матеріальну допомогу батьку хлопця Анатолію Івановичу Скляруку і побажав, щоб такі молоді, хоробрі хлопці, як син Анатолія Івановича, привели нашу країну до миру і благополуччя.
    Бажаємо, щоб така невеличка допомога пішла на користь нашому захиснику, та він скоріше повернувся до рідних.

Герої не вмирають!  Зустріч-реквієм, присвячена героям «Небесної сотні»

Козацькі розваги

bottom of page