ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ВИКЛАДАЧІВ ДОШКІЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ

Заяви про себе

   Защораз зібрання коледжової родини «Заяви про себе», довело, що коледж – і родина, де плекають кожного, і дерево, на гілках якого ростуть плоди науки – його студенти, що живляться мудрістю викладачів.

   А ми, студенти й викладачі спеціальності «Дошкільна освіта» захоплені талантами наших «мізинчиків» – 11-Д групи. Вони стверджують, що кожна людина народжується із зерном у руці, тільки треба знайти поле, на якому це зерно найкраще проросте. Найперші ж сівачі на цьому полі – вихователі.

   Натхненницями творчого проекту «Ми заявимо про себе» стали куратор групи О.М. Якубчик та викладач музичних дисциплін Н.О. Бакалець. До них додались таланти й бажання студенток самопрезентуватися.

   До зірок прагне наша юнь і вестиме за собою інших – про це йшлося у однойменній пісні дівочого ансамблю (солістка Марина Юр’єва)та у вірші «Вихователь» авторства викладача Ганни Дяченко у цікавій інтерпретації декламаторки Вікторії Козоріз. Пісня «Човен» у виконанні Марини Юр’євої змусила усіх замислитись над сенсом життя, що тече рікою, але першокурсниці знають, куди спрямовувати плав власного човна.

   Рубрика «Вернісаж» творчого проекту відкрила світ рукотворних захоплень: у Дарини Юдінової – текстильна лялька, у Ганни Проць та Марини Юр’євої  – вишивка бісером.

   І всі дівчата – у захваті від сучасних танців, що показав драйвовий флешмоб. Дякуємо і чарівним  ведучим – Ользі Клименко та Марині Татаринській  за цікавий конферанс.  Бажаємо нашим першокурсницям плекати власні таланти на користь і сонячну радість собі та іншим, про що свідчить  невелика казочка, складена Тетяною Слободянюк.

Тетяна СІЧКО, викладач

Лічильник:

© Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського. Сайт створено на Wix.com

  • Белая иконка facebook
  • Иконка Twitter с прозрачным фоном
  • White Google+ Icon
  • White YouTube Icon