top of page

«WORLD CLEANUP DAY» У КОЛЕДЖІ

12 вересня спільними зусиллями викладачів циклової комісії природничих дисциплін та здобувачів освіти КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» було організовано підтримку акції «World Cleanup Day» із нагоди Всесвітнього дня прибирання, який відзначаємо щорічно. Це глобальна подія, що об’єднує мешканців різних країн світу з метою прибрати планету від сміття.

Здобувачі освіти нашого коледжу активно долучилися до низки ініційованих заходів. Основна мета акції – формування культури чистоти та об’єднання зусиль учнівсько-студентської молоді заради екологічного майбутнього.

У вільний від занять час студенти 21-Ш і 21-Д груп упорядковували визначені ділянки на коледжевій території. Решта студентів та ліцеїстів була задіяна в прибиранні навчальних аудиторій і території гуртожитків №1 і №2.

Під час колективного прибирання всі активно комунікували, допомагали один одному, ділилися своїми враженнями від проведеного заходу.

Щира вдячність викладачам циклової комісії природничих дисциплін і кураторам груп, які надихнули учнів і студентів на активну участь у проведенні екологічної акції.

Володимир НОВАК, викладач біології

257 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page