top of page

IV етап Дня відкритих дверей у коледжі

27 березня 2021 року КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» запросив учнів базових шкіл завітати на День відкритих дверей і почерпнути якомога більше інформації про освітні послуги, які надає заклад.

Цьогораз учасниками відеозустрічі стали 65 абітурієнтів. З вітальним словом до них звернувся директор коледжу Савчук Петро Несторович. Присутні мали можливість поспілкуватися із заступником директора з навчальної роботи Самборською Оленою Дмитрівною, яка детально поінформувала про правила вступу на різні спеціальності й дала відповіді на ряд запитань, та директором Обласного наукового ліцею-інтернату Хілінською Людмилою Валентинівною.

Гості переглянули фільм про навчальний заклад і віртуально перенеслися в затишні студентські аудиторії, пройшлися його ошатними коридорами, побували в добре обладнаній спортивній залі та бібліотеці.

Посвалюк Ангеліна, студентка 41-М групи, використавши мультимедійну презентацію, ознайомила абітурієнтів з історією і традиціями коледжу, особливостями навчання, досягненнями студентів та викладачів, а також представила членів адміністрації.

Студенти різних спеціальності поділилися своїми враженнями про навчання в коледжі й окреслили переваги і перспективи обраного фаху.

Гостинність господарів та невимушена атмосфера спілкування сприяли тому, щоб допомогти учням шкіл і ліцею визначитися з майбутнім фахом і напрямом підготовки.

Наприкінці зустрічі абітурієнти, які зареєструвалися в чаті, мали можливість отримати сертифікати учасників Дня відкритих дверей.

Мельник О.М.,

викладач філологічних дисциплін
93 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page