top of page

8 ЛЮТОГО ВІДІЙШЛА У ВІЧНІСТЬ РОЖАНСЬКА ЛАРИСА ГЕОРГІЇВНА

Комунальний заклад вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» поніс тяжку втрату у зв’язку з передчасною смертю Рожанської Лариси Георгіївни.

Скорботна новина, страшна, жахлива, несправедлива… Невблаганна хвороба вирвала з життя молоду вродливу жінку, людину зі щирою душею і добрим серцем, віддану роботі й колективу, котра була закохана в професію, якій віддала майже 30 років.

Життєвий шлях Лариси Георгіївни тісно пов’язаний з Барським гуманітарно-педагогічним коледжем імені Михайла Грушевського. Уперше вона переступила його поріг як студентка, а згодом – як викладачка психології. На її заняттях завжди панувала атмосфера творчості, позитиву, взаєморозуміння. Студенти неодмінно знаходили в особі Лариси Георгіївни щирого друга і доброго порадника, завжди отримували підтримку і допомогу.

Кажуть, незамінних людей немає, але Ларису Георгіївну замінити неможливо. Наша пам’ять назавжди збереже світлі спомини про неї як про доброзичливу колегу, оптимістичну і самодостатню людину, котра йшла по житті з високо піднятою головою і всі випробування долі зносила гідно і без нарікань.

Поділяємо біль та горе рідних Лариси Георгіївни і висловлюємо щирі співчуття з приводу непоправної втрати.

Світла пам’ять нашій колезі!Нехай душа її знайде вічний спокій!104 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page