top of page

7 квітня – Всесвітній день здоров’я

Здоров’я – це неоціненний скарб, який необхідно зміцнювати і берегти. Але часто ми ставимося до нього досить легковажно. Стреси, шкідливі звички, малорухливий спосіб життя – далеко не весь перелік того, чим людина його погіршує.

7 квітня у всьому світі під егідою Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) відзначають Всесвітній день здоров’я. Мета заходу – наголосити на важливості здоров'я кожної людини і людства в цілому та привернути увагу громадськості до цих проблем.

Бути здоровим – вимога часу; піклуватися про своє здоров’я – це актуально, модно і престижно! З метою привернення уваги молодого покоління до стану здоров’я, профілактики захворювань, мотивації до здорового способу життя сьогодні в кожній академічній групі коледжу було проведено інформаційну годину до Дня здоров’я. Здобувачі освіти разом із кураторами проаналізували складові здоров’я, користь занять спортом; обговорили основні кроки щодо ведення здорового способу життя, а також переглянули матеріали інтерактивного уроку про здорове харчування від UNICEF Ukraine.

Піклуймося про своє здоров'я та здоров'я своїх близьких кожного дня, адже воно є запорукою щасливого життя!

Ірина СЛОБОДЯНЮК,

куратор 31-Ш групи


28 переглядів

Hozzászólások


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square