top of page

6 грудня – День Збройних сил України

День Збройних сил України – це свято, у якому поєднується гордість за наших героїв і смуток за тими, хто боронив Українську державу до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, патріотів, які вболівають за долю рідної землі і нашого народу.

У цей день ми вшановуємо всіх, хто в лавах Збройних сил України служить справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави. У пам’яті сучасників і нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їхня безмежна відданість рідній землі, мужність і героїзм.

До Дня Збройних сил України з метою патріотичного виховання студентської молоді в КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відбулася тематична виховна година, метою якої було вшанування військовослужбовців, захисників українського народу, усіх, хто в минулому боронив і захищає сьогодні кордони нашої Батьківщини, хто і охороняє спокій кожного з нас, хто віддав своє життя за мирне небо над Україною, за її незалежність, волю, суверенність і неподільність.

Цьогоріч студенти 41-Ю групи спеціальності «Право» підготували онлайн-проєкт, у якому з вітальним словом та словами вдячності на адресу воїнів-захисників, котрі сьогодні гідно виконують свій громадянський і військовий обов’язок на сході України, звернувся Савчук Петро Несторович – кандидат педагогічних наук, директор КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», член-кореспондент Академії МСКП «Полісся».

Особливістю проєкту стало спілкування з тими, кому наші захисники ціною власного життя забезпечують мирне і безтурботне життя, – дітьми, а саме учасниками творчого колективу «Промінчики». Діти щиро ділилися думками про те, хто ж такі військовслужбовці, де вони працюють і чи складна їхня робота, як вони захищають свою Батьківщину.

Автори проєкту не оминули увагою людей, яким нелегко говорити про війну, тому що дуже свіжі рани від утрат, про які ми всі знаємо, і для яких спогади є болючими, бо самі вони зблизька бачили криваве обличчя смерті; але тільки вони можуть розказати молодому поколінню, як потрібно захищати Батьківщину. До спілкування було запрошено Гордієнка Дениса Михайловича, учасника бойових дій, розвідника-кулеметника, сапера, голову правління Барського районного об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО, який відповів на всі запитання, а під кінець зустрічі наголосив, що міць нашої держави – у її єдності.

Слугоцька В.М.,

куратор 41-Ю групи


81 перегляд

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page