top of page

25 травня – День філолога

Філологія – одна з найцікавіших наук, що вивчає багату культурну спадщину, виражену в літературній творчості і мові.

Любов до слова (а саме такий сенс у перекладі з давньогрецької означає поняття «філологія») об’єднує філологів у всьому світі.

Напевно, неспроста своє професійне свято – День філолога – мовознавці й літературознавці відзначають саме 25-го травня, слідом за Днем слов’янської писемності та культури. Лінгвісти і літературознавці, учителі та викладачі в галузі літератури і мови, бібліотекарі та перекладачі й усі, хто пов’язав свою освіту і професійну діяльність із філологією, – це люди, які щодня стоять на варті наших культурних і духовних цінностей, не дозволяючи неуцтву пускати своє коріння в національномовне середовище; допомагають сучасному суспільству зберігати актуальні знання, протидіючи плутанині і втраті смислових зв’язків нашої власної культурної традиції.

Шановні колеги, із професійним святом вас! Нехай ваша праця в царині рідного слова і ваші зусилля відкривають для нашої України нові горизонти, служать зразковим прикладом глибоких пізнань для нинішніх і майбутніх поколінь, збагачують нашу духовність і надають особливої яскравості нашій національній ідентичності!


Лариса Слободянюк,

голова циклової комісії української і зарубіжної філології


323 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page