top of page

22 січня – День Соборності України

Дата 22 січня посідає одне з провідних місць в українському національному календарі, символізуючи одвічну мрію українців про вільне життя в незалежній державі. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке засвідчує, що всі ми – один народ, і ніякі рубежі не зможуть нас розділити!


Із нагоди річниці об’єднання українських земель в одній державі в коледжі проведено виховну годину з метою виховання в учнів та студентів почуття патріотизму, донесення до молоді ідеї єдності та суверенності держави, що є головною умовою розвитку незалежної України. На тематичному заході було обговорено історичне минуле і сучасність Української держави та роль молоді у її становленні. Щоб підкреслити національну ідею і значення свята, студенти 11-ОМ групи одягнулися у вишивані сорочки та записали відео, у якому розкрили ключові повідомлення про важливу історичну подію – День Соборності України.

Відзначмо цю дату з вірою в щасливе і мирне майбутнє нашої держави! Нехай любов до рідного краю згуртовує нас в ім'я процвітання демократичної і могутньої України!

Альона РОМАНЮК,

куратор 11-ОМ групи152 перегляди

Commentaires


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page