top of page

2023/2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК РОЗПОЧАВ СВІЙ ВІДЛІК

На календарі 1 вересня. Кінець літніх канікул і початок нового навчального року. На студентську молодь чекають просторі аудиторії, зустрічі з одногрупниками та викладачами…

Святковий Першовересень у КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» розпочався з Посвяти нового покоління здобувачів освіти в першокурсники. Насичену й цікаву за своїм змістом програму підготували студенти 21-Ш групи разом із куратором Володимиром Володимировичем Новаком і викладачами кафедри мистецьких дисциплін Наталією Валентинівною Скорич та Оленою Миколаївною Левицькою.

На свято зібралися студенти, викладачі та гості коледжу. Бурхливими оплесками вони привітали першокурсників 11-Д, 11-Ш, 11-МОМ, 11-ЮЖ, 1-МБШ та 1-БЮ(4) груп.

Урочисту частину святкової програми відкрив Петро Несторович Савчук – директор коледжу, кандидат педагогічних наук, відмінник освіти України, член-кореспондент Академії міжнародного співробітництва з креативної педагогіки «Полісся». Він побажав усім міцного здоров'я, мирного неба, злагоди в сім’ях та Божого благословення, а здобувачам освіти – упевненого та успішного сходження до вершини знань.

Кульмінацією свята стало спільне виголошення клятви першокурсника, яку зачитали студенти разом зі своїми кураторами – Надією Олексіївною Бакалець, Іриною Вікторівною Харитоновою, Ганною Феодосіївною Королюк, Катериною Миколаївною Прухніцькою, Іриною Юріївною Слободянюк, Валерієм Петровичем Восколупом.

А потім були вітання від старшокурсників і музичні номери в дарунок у виконанні Злати Кімаківської (11-ОМ група), Єлизавети Макидон (21-М група), Ганни Кушнір (31-М група).

Цьогоріч радість першовересневого свята поєдналася з гіркотою болю і суму: хвилиною мовчання господарі та гості коледжу вшанували пам’ять воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, цілісність та єдність нашої держави.

Володимир НОВАК, куратор 21-Ш групи167 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square