Ми рухаємось у світ креативних ідей та активних людей. Усе тільки починається!

24 вересня до Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» завітали представники Студентської ради Вінниччини (СРВ) і Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.


Під час зустрічі зі студентами коледжу Анна Оцвера, голова СРВ, розповіла, що Студентська рада Вінниччини – це консультативно-дорадчий орган при Вінницькій обласній державній адміністрації та Вінницькій обласній раді, який не має аналогів в Україні. Метою його роботи є створення сприятливого середовища для задоволення соціальних, інтелектуальних, творчих, духовних, економічних та інших інтересів студентської молоді Вінницької області.

Окрім цього, Анна розказала про основні завдання СРВ та її діяльність:

  • розвиток студентського руху і студентського самоврядування на Вінниччині;

  • налагодження ефективної взаємодії між студентством області, органами місцевого самоврядування, закладами, установами, організаціями, що працюють зі студентами;

  • захист прав та інтересів студентської молоді області;

  • активізація громадської активності студентів Вінниччини;

  • розвиток наукового, інтелектуального і творчого потенціалу студентської молоді;

  • підвищення рівня правової освіти і правової культури студентів;

  • формування в студентства національних і загальнолюдських цінностей;

  • пропагування здорового способу життя і змістовних форм дозвілля в студентському середовищі;

  • залучення студентів до участі в програмах міжнародних фондів, в обласних, всеукраїнських, міжнародних заходах та обмінах молодіжного спрямування.

З собливим інтересом студенти слухали про створення нових проєктів СРВ, різних фестивалів, вебінарів, благодійних акцій, обласних форумів, турнірів, конкурсів, розіграшів, онлайн-курсів, адже саме це найбільше цікавить сучасну молодь і заохочує її до активності, бажання думати, діяти і перемагати.

Наші гості високо оцінили діяльність студентської ради коледжу, відзначили наполегливість і працьовитість голови самоврядування Колодія Владислава та запросили студентський актив до подальшої співпраці.

Отже, ми рухаємось у правильному напрямку – у світ креативних ідей та активних людей. Усе тільки починається!

Постовітюк Анна, студентка 41-Ж групи

Найцікавіше