top of page

Випускний вечір – крок у доросле життя

26 і 27 червня 2020 року відбулись урочисті online-збори, присвячені випуску студентів кафедри соціально-економічних дисциплін (спеціальності «Право», «Журналістика»), кафедри мистецьких дисциплін (спеціальності «Середня освіта. Музичне мистецтво», «Середня освіта. Образотворче мистецтво»); кафедри педагогіки, психології та фахових методик (спеціальності «Дошкільна освіта», «Початкова освіта») КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

Уперше в історії нашого закладу випуски відбулися дистанційно. Цьогоріч 224 вчорашні студенти, а нині кваліфіковані фахівці, здатні діяти в умовах сучасного інформаційно насиченого світу, зробили перший крок у самостійне життя.

Із вітальним словом до випускників звернувся директор КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», кандидат педагогічних наук Савчук Петро Несторович, який дав настанови і поради молодим фахівцям, по-батьківськи благословляючи їх на обрії майбутніх професійних перспектив.

Заступник директора з навчальної роботи, аспірант Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України Самборська Олена Дмитрівна оголосила наказ по коледжу та символічно вручила дипломи, демонструючи їх на екрані. У цю хвилюючу мить випускників сповнювала гордість і вдячність, адже отримати диплом вишу – почесно і престижно.

До вітального слова на адресу дипломованих педагогів, журналістів і правників долучилися: декан гуманітарно-педагогічного факультету, кандидат педагогічних наук, голова атестаційної комісії Мороз Майя Олександрівна; заступник директора з гуманітарної освіти і виховної роботи, вчений секретар, кандидат мистецтвознавства, доцент, голова атестаційної комісії Бурса Антоніна Іванівна; кандидат педагогічних наук, голова атестаційної комісії Волохата Катерина Миколаївна; кандидат педагогічних наук, голова атестаційної комісії Задорожна Ганна Сергіївна; кандидат юридичних наук, доцент, голова атестаційної комісії Скірський Іван Васильович; голова атестаційної комісії Корчинський Михайло Йосипович.

Зворушливі і щирі вітання прозвучали від завідувача кафедри педагогіки, психології та фахових методик, кандидата педагогічних наук Дусь Наталії Анатоліївни; завідувача кафедри мистецьких дисциплін, кандидата економічних наук Белецької Надії Григорівни та завідувача кафедри соціально-економічних дисциплін, кандидата наук з державного управління Шандрука Сергія Миколайовича.

Привітали своїх вихованців і куратори: Подуфалова Любов Георгіївна (41-Д), Нечитайло Марія Михайлівна (41-Ш), Новак Володимир Володимирович (2-БДШ), Гуд Ганна Олександрівна (41-М), Потримай Наталія Сергіївна (41-ОМ), Мар’євич Наталія Костянтинівна (2-БМОМ), Самборська Олена Дмитрівна (41-Ю), Білик Юлія Петрівна (42-ЮЖ). У своєму слові наставники побажали всім випускникам успіхів, здійснення задумів, щасливої і щедрої долі.

Слова вдячності прозвучали і з вуст випускників. Вони звернулися до батьків, яким вклонилися за щоденну турботу, і до педагогів, котрим подякували за високий професіоналізм і самовіддану працю, пообіцявши завжди повертатися до рідного коледжу – не тільки за спогадами, а й за радістю, оптимізмом і порадою.

За давньою традицією, батьки благословили своїх дітей хлібом і напутнім словом, у якому висловили сподівання на те, що кожен випускник 2020 року зможе реалізувати себе як успішний і затребуваний фахівець, конкурентоспроможний у нинішньому суспільстві.

Родзинкою святкового дійства стали тематичні відеокліпи, які дали змогу винуватцям урочистостей відновити в пам’яті найяскравіші миті студентського життя.


Дорогі випускники! Нехай ваше життя буде різнобарвне, як вишитий рушник; світле, як перші промені сонця; з іскорками довіри до завтрашнього дня і променями надії на здійснення всіх мрій та сподівань!

77 переглядів
Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page