top of page

Студенти 31-Ж групи презентували дослідницькі напрацювання

2 червня 2020 року студенти 31-Ж групи спеціальності «Журналістика» захистили свої перші курсові роботи.

Платформа «Zoom» в онлайн-режимі об’єднала дослідників-початківців, їхніх керівників і членів комісії. У відеоконференції брали участь: Савчук П.Н., кандидат педагогічних наук, директор Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського; Бурса А.І., кандидат мистецтвознавства, заступник директора з гуманітарної освіти і виховної роботи, вчений секретар; Самборська О.Д., заступник директора з навчальної роботи; Шандрук С.М., кандидат наук з державного управління, завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін; Белецька Н.Г., кандидат економічних наук, завідувач кафедри мистецьких дисциплін; Лебединська Т.М., голова циклової комісії викладачів спеціальності «Журналістика»; Пантелюк Л.В., Королюк Г.Ф., Кондратюк О.В., Дяченко Г.П., Білик Ю.П. – викладачі коледжу, керівники курсових робіт.

Для студентів 31-Ж групи це була перша спроба проявити себе в самостійному науковому пошуці. Захистові передувала копітка співпраця наставників і студентів над актуальними проблемами вітчизняної журналістики, видавничої справи і редагування. Результат був вартий докладених зусиль і затрат часу: усі курсові дослідження підготовлено на належному рівні, немає жодної низької чи задовільної оцінки! Тож у перспективі напрацювання кожного здобувача освіти зможуть перерости в солідні кваліфікаційні роботи з якісним видавничим продуктом, який відповідатиме запитам сьогодення.

У цілому захист курсових пройшов у творчій, злагодженій, піднесеній атмосфері. Комісія відмітила результати досліджень Постовітюк Анни, Моровець Каріни, Купчик Марини. Гарні відгуки склалися про роботу Терещук Анастасії: у ході самостійного творчого пошуку і реалізації намічених завдань студентка підготувала цікавий рекламний ролик про спеціальність «Журналістика», у якому гостинно запросила абітурієнтів 2020 року приєднатися до когорти студентів Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського.

26 переглядів
Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page