top of page

Спільне онлайн-засідання вченої та адміністративної ради коледжу

19 травня 2020 р. в онлайн-режимі відбулось спільне засідання адміністративної ради та вченої ради коледжу в режимі онлайн за допомогою програми Zoom. Очолив засідання директор коледжу, кандидат педагогічних наук Савчук Петро Нестерович.

Учасники засідання обговорили поточні питання, пов′язані з функціонуванням коледжу в умовах карантину та організацією освітнього процесу в дистанційному форматі.

Заступник директора з навчальної роботи Самборська Олена Дмитрівна та завідувачі кафедр Дусь Наталія Анатоліївна, Белецька Надія Григорівна, Шандрук Сергій Миколайович звітували про стан виконання навчального плану денної та заочної форми навчання, а також про організацію проведення семестрових заліків та екзаменів, захисту курсових робіт.

Декан гуманітарно-педагогічного факультету Мороз Майя Олександрівна ознайомила усіх присутніх із особливостями проведення атестаційних екзаменів у дистанційному режимі, приділивши увагу тим спеціальностям, де проведення екзаменів потребує забезпечення особливих умов, це екзамени з основного музичного інструменту та хорового диригування на спеціальності 014 Середня освіта. Музичне мистецтво, та екзамен з рисунку та живопису на спеціальності 014 Середня освіта. Образотворче мистецтво.

Також, заступник директора з навчальної роботи Самборська Олена Дмитрівна ознайомила учасників засідання з рядом документів, які потребували обговорення вченою радою та внесення змін, в зв’язку із особливими умовами роботи коледжу.

Отож, на порядок денний було винесено:

1. Положення про дистанційне навчання в коледжі.

2. Зміни до Положення про організацію освітньогопроцесу.

3. Зміни до правил прийому на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра в 2020 р.

За результатами обговорення було проведено голосування, одноголосно вчена рада коледжу прийняла рішення взяти до уваги та затвердити всі запропоновані зміни до Положення про організацію освітнього процесу та до правил прийому на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра в 2020 р., а також взяти за основу та затвердити Положення про дистанційне навчання в коледжі.

У різному директор коледжу наголосив на посиленому супроводі студентів-сиріт під час дистанційного навчання за умов карантину. Крім того, він наголосив на необхідності своєчасного наповнення репозитарію курсових робіт на сайті коледжу перед захистом для вільного доступу до робіт осіб, що захищаються.

Поза увагою не залишилось питання дотримання правил карантину в умовах поширення коронавірусу, Петро Нестерович нагадав присутнім про необхідність неухильно їм слідувати.

Засідання вченої ради вкотре довело, що і в дистанційному форматі коледж працює злагоджено й продуктивно.42 перегляди
Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page