top of page

Практика в умовах дистанційного навчання

27 квітня 2020 року відбулись онлайн-наради за участю директора коледжу, кандидата педагогічних наук Савчука Петра Несторовича, заступника директора з навчальної роботи Самборської Олени Дмитрівни, завідувача практики Марчук Світлани Віталіївни та керівників переддипломної практики студентів спеціальностей 081 «Право», переддипломної практики і практики «Пробні уроки і заняття» студентів педагогічних спеціальностей: 013 «Початкова освіта», 014 «Середня освіта (Музичне мистецтво)», 014 «Середня освіта (Образотворче мистецтво)».

Учасники онлайн-зустрічі поділилися досвідом організації практики, дистанційного проведення співбесід зі студентами з метою якісного опрацювання поставлених у програмі практики завдань з використанням аудіо-та відеокомунікації, Viber, Messenger, WhatsApp, сервісу Google Classroom.

Для кожної академічної групи створено Google-Class; у кожному з них, згідно з графіком навчального процесу та програмою практики, розміщено завдання для студентів і методичні рекомендації щодо їх виконання, систематично оновлюються тематичні відеоматеріали (або вказуються посилання на них). Керівники проводять консультації, перевіряють та оцінюють роботу студентів через Google Classroom, Google Нangouts, Viber, Messenger.

На нараді перед керівниками практики було поставлене чітке завдання: розробити і довести до відома студентів основні форми дистанційної роботи і комунікацій під час проведення практики; надати методичні рекомендації студентам щодо змісту й оформлення звітної документації.

75 переглядів
Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page