Її Величності Жінці присвячено…

March 6, 2020

 

 

5 березня 2020 року в актовій залі коледжу відбувся захід, приурочений Міжнародному жіночому дню. Його підготували студенти 1-БМОМ групи (куратор Восколуп В.П.) за сприяння викладачів кафедри мистецьких дисциплін: Рудкевич О.П., Крупського В.М., Сошинської Н.В., Важеніної А.Л.

  Возвеличення Жінки, визнання її особливої ролі в сім’ї і суспільстві, захоплення жіночою красою – саме такий ідейно-художній зміст мала святкова програма.

Прикметно, що до втілення сценарію була максимально задіяна саме чоловіча частина педагогічного і студентсько-ліцейського колективів, хоча свою причетність до нього виявили й представниці прекрасної статі.

  За свідченнями глядачів, святкове дійство принесло задоволення і забезпечило чудовий передсвятковий настрій усім жінкам і дівчатам.

  За змістовні і видовищні номери висловлюємо подяку викладачам коледжу: Кльоцу О.Л., Крупському В.М., Трачуку С.В., Мілінчуку А.О., Чернілевському О.Ю., – студентам і ліцеїстам: Кутняку Т., Мацуляку Д., Бронюку В., Банаську О., Колодію В., Заболотному Б., – а також студенткам: Наняк О., Посволюк А., Федоренко Н., Паладій А., Сірож Н., Постернак Н.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Найцікавіше

Застереження Міністерства охорони здоров'я України

12/03/2020

1/4
Please reload

Актуальні новини