top of page

День відкритих дверей у Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського

22 лютого в Комунальному закладі вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відбувся другий етап зустрічі з абітурієнтами 2020 року.

Щоб більше дізнатися про освітні послуги, які надає навчальний заклад, краще ознайомитися з атмосферою студентського і ліцейського життя, у День відкритих дверей до коледжу завітали учні базових і середніх шкіл Вінницької і Хмельницької областей.

Абітурієнти взяли участь у конкурсі «До майбутнього – через творчість!», на який представили, залежно від обраної спеціальності, власні напрацювання: поетичні і прозові твори, статті, нариси; графічні роботи, малюнки, декоративні вироби, вишивку. Музично обдаровані учні шкіл демонстрували свою техніку гри на різних інструментах, виконували пісні. Усім учасникам Дня відкритих дверей директор коледжу Савчук Петро Нестерович вручив сертифікати про участь у конкурсі.

Учні, котрих цікавили умови прийому до Обласного гуманітарного ліцею-інтернату, отримали детальну інформацію про творчий конкурс-захист учнівських робіт на тему «Рід мій славен гарними людьми», який відбудеться 20 березня. Викладачі ліцею провели консультацію щодо написання творчих робіт, розповіли про особливості прийому на навчання за співбесідою і тестовими випробуваннями, продемонстрували фото- і відеоматеріали на тему ліцейського життя.

Під кінець Дня відкритих дверей гості коледжу мали змогу подивитися концертну програму, підготовлену студентами і викладачами кафедри мистецьких дисциплін.

Усіх, хто цікавиться умовами прийому до Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» у 2020 році, інформуємо: третій етап зустрічі з абітурієнтами відбудеться 21 березня в приміщенні навчального закладу.

100 переглядів
Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page