top of page

Благодійність – найбільший вияв гуманності

Упродовж двох днів, 12 і 13 грудня 2019 року, у Барському гуманітарно-педагогічному коледжі відбувалося театралізоване дійство – новорічна казка «Пригоди в зимовому лісі», сценарій якої успішно втілили юні артисти нашого міста: учасники вокального ансамблю «Промінчики» (Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського, керівник – Дар’я Дмитришена), зразкового дитячого колективу «Перлинки» (міська дитяча музична школа, керівник – Ірина Шкамбарна), зразкового ансамблю бально-спортивного танцю «Gloria Dance» (керівник – Людмила Коваль), дитячої школи сучасного танцю «Баракуда» (керівник – Ольга Громова).

Зібрані під час вистави кошти будуть передані на лікування маленьких земляків, Владислава Ратушняка і Дениса Сероветника, зі щирим сподіванням на те, що новорічне диво обов’язково станеться в їхньому житті.

Гарний приклад для наслідування показали ініціатори заходу – викладачі кафедри мистецьких дисциплін Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського Наталія Скорич, автор сценарію театралізованого дійства, і Дар’я Дмитришена, режисер-постановник, а також їхні студенти спеціальності «Середня освіта (Музичне мистецтво)», які були активними учасниками новорічної вистави: Ірина Ручинська, Юлія Лебедєва, Богдана і Ярослава Ендевич, Ольга Кобилянська, Сніжана Безсмертна, Ольга Сергеєва, Дарина Федчук.

Яскраве музичне оформлення заходу і відеопрезентацію забезпечили викладачі кафедри мистецьких дисциплін В’ячеслав Крупський та Анеля Важеніна. Відео- і звукозапис здійснювали Сергій Зеленюк, викладач кафедри мистецьких дисциплін, і Олександр Дєдов, спеціаліст студії звукозапису. За казкове оформлення сцени відповідала Ірина Татарінова, приватний підприємець, а за оформлення афіші – Надія Белецька, завідувач кафедри мистецьких дисциплін Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського.

У повсякденному житті ми не часто замислюємося про те, що зробити добру справу не так уже й складно. А виявляється, це під силу кожному, було б тільки бажання. І приємно усвідомлювати, що поряд завжди є люди, які допомагають за власним бажанням та від чистого серця, бо робити гарні справи – це задоволення для них.

117 переглядів
Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page