Благодійність – найбільший вияв гуманності

December 16, 2019

   Упродовж двох днів, 12 і 13 грудня 2019 року,  у Барському гуманітарно-педагогічному коледжі відбувалося театралізоване дійство – новорічна казка «Пригоди в зимовому лісі», сценарій якої успішно втілили юні артисти нашого міста: учасники вокального ансамблю «Промінчики» (Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського,  керівник – Дар’я Дмитришена), зразкового дитячого колективу «Перлинки» (міська дитяча музична школа, керівник – Ірина Шкамбарна), зразкового ансамблю бально-спортивного танцю «Gloria Dance» (керівник – Людмила Коваль), дитячої  школи сучасного танцю «Баракуда» (керівник – Ольга Громова).

   Зібрані під час вистави  кошти будуть передані на лікування маленьких земляків, Владислава Ратушняка і Дениса Сероветника, зі щирим сподіванням на те, що новорічне диво обов’язково станеться в їхньому житті.

   Гарний приклад для наслідування показали ініціатори заходу – викладачі кафедри мистецьких дисциплін Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського Наталія  Скорич, автор сценарію театралізованого дійства, і Дар’я Дмитришена, режисер-постановник, а також їхні студенти спеціальності «Середня освіта (Музичне мистецтво)», які були активними учасниками новорічної вистави: Ірина Ручинська, Юлія Лебедєва, Богдана і Ярослава Ендевич, Ольга Кобилянська, Сніжана Безсмертна, Ольга Сергеєва, Дарина Федчук. 

   Яскраве музичне оформлення заходу і відеопрезентацію забезпечили викладачі кафедри мистецьких дисциплін В’ячеслав Крупський та Анеля Важеніна. Відео- і звукозапис здійснювали Сергій Зеленюк, викладач кафедри мистецьких дисциплін, і  Олександр Дєдов, спеціаліст студії звукозапису. За казкове оформлення сцени відповідала Ірина Татарінова, приватний підприємець, а  за оформлення афіші – Надія Белецька, завідувач кафедри мистецьких дисциплін Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського.

   У повсякденному житті ми не часто замислюємося про те, що зробити добру справу не так уже й складно. А виявляється, це під силу кожному, було б тільки бажання.  І приємно усвідомлювати, що поряд завжди є люди, які допомагають за власним бажанням  та від чистого серця, бо   робити гарні справи – це задоволення для них.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Найцікавіше

Застереження Міністерства охорони здоров'я України

12/03/2020

1/4
Please reload

Актуальні новини