top of page

Вибори директора коледжу

11 грудня 2019 року в Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського відбулися вибори директора.

На виборах були присутні представники Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації: заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації – начальник управління професійної освіти, інноватики та науки Бачинський Валерій Григорович; завідувач сектору з питань персоналу та педагогічних і керівних кадрів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Кузьменко Володимир Омельянович.

Кандидат на посаду директора - Савчук Петро Нестерович.

Виборча комісія підвела підсумки голосування: кількість виборців – 175; кількість виборців які прийняли участь в голосуванні – 168; кількість виборців, які проголосували за кандидата – 157, що становить 93,5%.

Колектив коледжу щиро вітає Петра Нестеровича з перемогою у виборах на посаду директора Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського!

Зичить йому невичерпної енергії, нових творчих задумів, успішного втілення всіх планів і починань на життєвій та освітянській ниві!


130 переглядів
Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page