День відкритих дверей

Щороку Барський гуманітарно-педагогічний колледж імені Михайла Грушевського збирає під своїм дахом гостей з Вінниччини, Хмельниччини та інших куточків України на традиційний захід – День відкритих дверей, адже слава про високий рівень знань, котрий здобувають наші випускники, шириться далеко за межами міста Бара. Ось і цьогоріч 30 листопада коледж вітав у своїх гостинних стінах тих, хто незабаром поповнить ряди першокурсників – школярів загальносвітніх шкіл, ліцеїв, а також їхніх батьків.

Майбутні абітурієнти та їхні батьки мали можливість оглянути виставки творчих робіт, картин, вишивки, друкованої продукції та ін.

Знайомство з навчальним закладом розпочалось з перегляду відеофільму, який познайомив присутніх з історією, сьогоденням і пріоритетними векторами розвитку коледжу.

З вітальним словом до гостей звернувся директор коледжу, кандидат педагогічних наук Савчук П.Н., який розповів про особливості вступної кампанії в 2020 році, переваги навчання в коледжі, структуру та основні здобутки закладу освіти, можливості продовження освіти за скороченою програмою в університетах та акдеміях, з якими співпрацює коледж.

На завершення зустрічі в актовій залі відбулося підведення підсумків та вручення сертифікатів учасникам конкурсу «До майбутнього – через творчість!».

Шановні друзі, ми завжди раді вітати вас у стінах нашого навчального закладу. Зичимо вам міцного здоров’я, щастя, успіхів, добробуту та мирного неба!

Наступний ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

відбудеться 22 лютого 2020 року

Найцікавіше
Актуальні новини
Архів
Пошук за тегами
Ще немає тегів.
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Лічильник:

© КЗВО "Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського"

  • Белая иконка facebook
  • Иконка Twitter с прозрачным фоном
  • White Google+ Icon
  • White YouTube Icon