top of page

День юриста у коледжі

8 жовтня у Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського відбулися урочистості з нагоди Дня юриста.

У святкуванні взяли участь: директор коледжу, кандидат педагогічних наук Петро Нестерович Савчук; заступник директора з гуманітарної освіти та виховної роботи, вчений секретар, кандидат мистецтвознавства, доцент Антоніна Іванівна Сторожук; завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін, кандидат наук з державного управління Сергій Миколайович Шандрук; викладачі та студенти спеціальності «Право».

Від імені адміністрації коледжу та від себе особисто щиро вітав присутніх зі святом директор БГПК, кандидат пед. наук Петро Нестерович Савчук. У вітальному слові він наголосив, що саме фаховість викладацького колективу – запорука професійної підготовки випускника коледжу. Цього року навчальний заклад досягнув вагомих результатів, і надалі впевнено рухається вперед. Колектив коледжу докладає чимало зусиль для створення нових поштовхів розвитку спеціальності «Право», підтвердженням цьому є отримання у 2019 році ліцензії на підготовку фахівців освітнього рівня бакалавра за спеціальністю 081 «Право».

З вітальним словом виступив завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін Сергій Миколайович Шандрук, який побажав викладачам та студентам професійного зростання впевненості та виваженості у прийнятті рішень. Сьогодні немає такої сфери діяльності, установи чи організації, які можуть успішно функціонувати без незалежної, якісної та неупередженої правової допомоги. Завідувач кафедри порадив студентам – наполегливо навчатися, замислюватись над кожним словом своїх наставників і пам’ятати, що професійна дорога буде лише тоді успішною, коли буде відповідний багаж знань

Святковий концерт для викладачів, студентів та гостей свята підготували та провели студенти 21-Ю групи на чолі з їх куратором Слугоцькою Вікторією Михайлівною. Активну участь у святі взяли студенти 31-Ю, 32-Ю, 41-Ю групи, які порадували присутніх, надзвичайно майстерно виконаними, музичними номерами, жартівливими сценками, хореографічними постановками.

Тепла атмосфера і позитивний настрій, що вирували в коледжі у цей святковий день, ще довго даруватимуть натхнення до нових професійних звершень і досягнень.

77 переглядів
Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page