День дошкілля як Всеукраїнське свято

Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, значного терпіння та нескінченної любові до своєї справи. Виховання дітей- не просте завдання ,але від його успішного вирішення залежить усе наше майбутнє.

Як відомо, порівняно молоде професійне свято- Всеукраїнський день дошкілля –відбувається в Україні 27 вересня. У БГПК ім. М. Грушевського його відзначення пройшло 30 вересня як виховний захід «Моє покликання-вихователь», організований студентами 21-Д групи (куратор О.М.Якубчик) та 41-Д (куратор Л.І Подуфалова ) та викладач музичних мистецтв Н.О.Бакалець

На святкові урочистості завітали викладачі та студенти коледжу, адміністрація закладу на численні гості-керівники дошкільних установ міста ,провідний спеціаліст з дошкільної освіти відділу освіти Барського об’єднаної громади. Відрадно, що серед них- колишні випускники коледжу.

Глибокими почуттями і гордістю проймаються серця всіх учасників, коли вони виконують «Гімн дошкілля», до речі, написаний викладачами коледжу – Г.Дяченко та Н.Матвієнко.

Які палкі та пристрасні слова минуть зі сцени ,адресованій професії на ім’я вихователь ,виконуються оригінальні сценки ,подаються відомості з історії цього древнього фаху, приурочуються чудові пісні, музичні твори ,танцювальні композиції. І в усьому проглядається педагогічна майстерність викладачів, натхненна залюбленість у творчості талановитих студентів, непересічна гордість за рідний коледж його випускників .Усіх переймає радість професійного свята вихователів ,їх невід’ємної причетності до формування майбутнього України.

Глибоке і натхненне привітальне слово директора коледжу к.п.н. Савчука П.Н. з побажаннями йти вперед ,реформувати освітній процес ,надихає на здобуття педагогами вчених звань ,творення новітніх технологій у дошкільній освіті.

Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля ще довго відлунюватимуть серцях їх учасників та гостей словами:

Розквітає наше славне дошкілля ,

Хай зоря твоя ясна горить,

Хай про тебе по всій Україні

Добра слава як птаха летить!

Ганна Дяченко, викладач коледжу


Найцікавіше
Актуальні новини
Архів
Пошук за тегами
Ще немає тегів.
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Лічильник:

© КЗВО "Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського"

  • Белая иконка facebook
  • Иконка Twitter с прозрачным фоном
  • White Google+ Icon
  • White YouTube Icon