Бакалаврська юшка - 2019

June 7, 2019

   Вже стало доброю традицією серед студентів бакалаврату Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського проведення феєричного, з особливим форматом проведення, фестивалю «Бакалаврська юшка».
   Цьогоріч «Бакалаврська юшка – 2019», організована студентами-бакалаврами першого та другого курсів на чолі зі своїми кураторами Мар'євич Наталією Костянтинівною,  Публічук Таїсією Іванівною та Новаком Володимиром Володимировичем.  Головне завдання креативного заходу – позмагатися у силі, спритності, винахідливості, але найперше – просто відпочити.
   Святкове дійство супроводжувалося веселою, запальною українською музикою, звучання якої забезпечили викладачі кафедри мистецьких дисциплін.
    Піднесенню святкового настрою сприяли цікаві конкурси та розваги, які сповнювали душі студентів та викладачів, присутніх на фестивалі, незабутніми враженнями та емоціями. І, звичайно ж, усі учасники  дійства скуштували смачну бакалаврську юшку, яку люб’язно приготували студенти бакалаврату та доручили директору коледжу Савчуку Петру Нестеровичу пригостити неперевершеною стравою усіх присутніх на святі.
    Сподіваємось, що традиція проведення прекрасного і надзвичайно важливого для бакалаврського колективу свята, що символізує єднання та прощання зі студентським життям у коледжі матиме своє продовження й надалі.

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Найцікавіше

ВИХОВНА ГОДИНА ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22/01/2020

1/4
Please reload

Актуальні новини
Please reload

Архів