Запрошуємо на зустріч випускників!

May 27, 2019

 

 

Пахнуть вишні, як цвітуть, білі наче сніг…

А роки ідуть, ідуть,  не вернути їх…

 

   Як же хочеться, щоб будні швидкоплинного дорослого життя, з його тривогами та проблемами, відступили. І хоч в народі кажуть, що двічі в одну в ріку не ввійдеш,  але одна прекрасна дата має чудодійну силу та спроможна  відкрити чарівні двері й провести ще раз випускників шкільного відділення 1989 року випуску  Барського педагогічного училища (сьогодні – Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського,  відомий  в Україні заклад вищої освіти) у свою юність…

   А при зустрічі тепло й радісно згадати прекрасні студентські роки, з гордістю і повагою – викладачів,  які навчили нас професійної майстерності, людяності, життєвих премудростей.

   30 червня 2019 року минає 30 років, як  випускники шкільного  відділення Барського педагогічного училища в складі 7-ми навчальних груп: 41-Ш (куратор Шостаківська Г.Г.),  42-Ш (куратор  Павлін К.А.),  43-Ш (куратор Поліщук М.І.),  44-Ш  (куратор  Гуцол Л.Т.), 45-Ш (куратор Нечитайло М. М), 46-Ш (куратор Комісарчук Г.Д.), 301-Ш (куратор Корчова-Бобир О.І.) – вирушили в доросле життя.

   Дорогі випускники 1989 року шкільного відділення Барського педагогічного училища! У першу суботу липня  Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського  гостинно відчиняє двері, запрошуючи вас у рідні стіни на зустріч, де  можна зігрітися дотепними жартами та приємними спогадами про студентські  роки, зустрітися зі своїми викладачами-наставниками, одногрупниками, поділитися радісними новинами, дізнатися ще більше один про одного та щиро порадіти за успіхи рідної Альма-матер.

   Із нетерпінням чекаємо на зустріч із вами 06 липня 2019 року о 10:00 в  коледжі за адресою: м. Бар, майдан Михайла Грушевського, 1.

Оргкомітет

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Найцікавіше

Сіємо добре, розумне, вічне

17/02/2020

1/4
Please reload

Актуальні новини
Please reload

Архів