top of page

ДП «УДЦ « Молода гвардія» - Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського: нав


Педагогічна практика є важливим етапом у системі фахової підготовки, першою ланкою професійного становлення майбутніх учителів та вихователів. У цей період закладаються основи майбутньої професійної діяльності, відбувається оволодіння педагогічною майстерністю; формуються професійні якості особистості вчителя і вихователя, зміцнюється інтерес до майбутньої професії. Педагогічна практика створює реальні можливості для формування готовності студентів-практикантів до професійної діяльності.

У відповідності до навчального плану підготовки студентів педагогічних спеціальностей у Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського проводиться педагогічна практика «Підготовка до літньої педагогічної практики в оздоровчих закладах», яка має за мету забезпечення теоретико-технологічної підготовки студентів педагогічних спеціальностей до роботи в літніх оздоровчих закладах.

Цілеспрямована підготовка студентів до літньої педагогічної практики в оздоровчих закладах сприяє розв’язанню низки завдань:

 1. поглиблення і розширення теоретичних знань студентів з психолого-педагогічних дисциплін;

 2. закріплення умінь та навичок, набутих в процесі попередніх видів педагогічної практики;

 3. ознайомлення із особливостями організації виховної роботи в літніх оздоровчих закладах;

 4. ознайомлення із функціями, правами, обов’язками педагога-вихователя та педагога-організатора;

 5. усвідомлення специфіки прояву вікових, психологічних, статевих та індивідуальних особливостей дітей і підлітків в умовах літнього відпочинку;

 6. засвоєнню методики вивчення та організації вихованця і дитячого колективу;

 7. відпрацювання форм та методів організації виховної роботи в літніх оздоровчих закладах;

 8. формування навичок планування та організації виховної роботи в літніх оздоровчих закладах;

 9. сприяння становленню педагогічних позицій, креативної особистості майбутнього педагога.

Згідно угоди між Барським гуманітарно-педагогічним коледжем імені Михайла Грушевського та державним підприємством «Український дитячий центр «Молода гвардія» про співпрацю у навчальній, методичній та науковій діяльності 19 березня 2019 року було проведено зустріч адміністрації коледжу, педагогів-методистів та студентів педагогічних спеціальностей із представниками державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» - закладу оздоровлення та відпочинку цілорічного функціонування.

З вітальним словом до студентів та методистів коледжу звернувся заступник генерального директора з виховної роботи УДЦ «Молода гвардія» В.М.Бездень.

Методистами та педагогами-організаторами оздоровчого закладу було проведено виїзний навчально-практичний семінар «Особливості роботи в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» з метою підготовки студентів-третьокурсників до роботи в оздоровчих закладах країни сезону 2019.

У залі панувала креативність, захоплення спільною справою та атмосфера дружби та творчого єднання.


81 перегляд
Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
 • Facebook Basic Square
 • Google+ Basic Square
 • Twitter Basic Square
bottom of page