top of page

Дякуємо народному депутату України за благодійну допомогу


У переддень новорічних свят Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського отримав щедрий подарунок від народного депутата України Тараса Дмитровича Кременя.

Адміністрація, студентський та учнівський колективи навчального закладу висловлюють щиру подяку за благодійну допомогу небайдужому до освіти депутату. Добре, що в нашій державі є люди, котрі дбають про її майбутнє – успішне молоде покоління, яке будуватиме нову європейську державу.

На подаровані кошти було придбано і встановлено дев’ять комплектів мультимедійного обладнання для навчальних аудиторій, комплект мультимедійного обладнання для актової зали та системний блок у бухгалтерію коледжу.

У століття інформаційно-комунікаційних технологій наші студенти завжди йдуть в ногу з часом, бо отримують міцні знання в обладнаних за сучасними вимогами навчальних кабінетах.

Щиро радіємо, що активно сприяла наданню спонсорської допомоги своїй альма-матер випускниця коледжу Наталія Сімакова, яка прославляє навчальний заклад добрими справами.

Щоразу, коли небайдужі до освіти люди надають благодійну допомогу нашому коледжу, ми щиро їм дякуємо і бажаємо міцного здоров’я на благі справи та успіху у нелегкій праці.


344 перегляди
Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page