Перші результати реалізації проекту «Мистецтво - здійснення мрій»

February 18, 2019

   Наприкінці минулого року ми писали, що  в дружньому колі однодумців народжуються неймовірні ідеї та втілюються найсміливіші плани. Сьогодні ж ми підбиваємо перші підсумки нашої роботи. Нагадаємо, що в листопаді 2018 року  викладачі кафедри мистецьких дисциплін отримали грант Британської Ради на реалізацію проекту «Мистецтво - здійснення мрій».

   Авторами проекту стали викладачі Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського Роман Мочарний та Надія Підгорна, а також барська мисткиня Надія Степанюк.

  Отож, проект успішно стартував і перші заняття проведено, наші колеги розпочали з Ялтушківської ЗОШ. Майстрами, які працювали з дітьми, стали викладачі кафедри мистецьких дисциплін  Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського: Підгорна Надія Володимирівна, Білик Ольга Іванівна, Мочарний Роман Петрович, а також студенти 31-ОМ групи Поперечна Катерина та Мойса Вікторія. Неймовірний вихор емоцій охопив всіх присутніх, закипіла робота. Діти залюбки творили, захоплено вимальовували за майстрами кожен елемент. Наші ентузіасти, закохані  у свою справу викладачі та студенти, пробудили в малечі бажання навчатись різним видам мистецтва, допомогли відчути себе справжніми митцями.

   Зазначимо, що презентація дитячих робіт в мистецькій галереї міста підсумує творчі здобутки обдарованих дітей, спрямує їх до вибору подальшої професії та здійснення мрій.

 Щиро вітаємо всіх учасників проекту і бажаємо успіхів у реалізації поставлених цілей!

Далі буде…

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Найцікавіше