ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕНІ ЗАХОДИ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТИЖНЯ ПРАВА

December 14, 2018

   На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України  «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році  Всеукраїнського тижня права»    у Барському гуманітарно-педагогічному колежі ім. М. Грушевського з 10 по 14 грудня 2018 року було проведено тиждень права на тему «Соціально-правові пріоритети України в контексті євроінтеграційних змін».

   Розпочався тиждень 10 грудня 2018 року  виставкою-оглядом творчих робіт студентів коледжу на тему «Твої права – твоя фортеця».

   Цього ж дня для студентів 1-го та 2-го курсів коледжу викладачами Юзько Т.М. та Швець Л.В. було проведено просвітницьку годину «Імплементація положень Загальної декларації прав людини в сучасному законодавстві».

   11 грудня 10 грудня 2018 року студенти 4-го курсу стали учасниками правових консультацій з начальником Центру правової допомого Вінницького місцевого центру з надання беоплатної вторинної допомоги Орищуком С.Ю. та начальником Барського районного сектору з питань пробації Корженевським О.О., а студенти  1-го та 2-го курсів спеціальності «Право» мали можливість вболівати за улюблені команди під час проведення правового брейн-рингу до Дня Гідності, Свободи та Права.

   Під керівництвом викладача правових дисциплін Слугоцької В.М. студенти 4-го курсу спеціальності «Право»  11 грудня 2018 року провели круглий стіл з питань впровадження Пенсійної реформи в Україні на тему «Право на гідну старість».

   12 грудня  2018 року студенти 3-го та 4-го курсів спеціальності «Право»  на чолі з викладачем правових дисциплін Шмирко Г.О. були присутні на лекції-тренінгу «Актуальні питання нотаріальної діяльності сьогодення» за участі приватного нотаріуса Мельника О.М.

  Вже стало традицією проведення студентської науково-практичної конференції в межах тижня права. 13 грудня  2018 року  відбулась II науково-практична студентська конференція «Соціально-правові пріоритети України в контексті євроінтеграційних процесів». Найбільш активними її учасниками стали студенти 41-Ю групи Стрижевська  А., Довганюк І., студенти 31-Ю групи Матвієнко А., Токовенко Л.,    Трачук О., Присліцька О., Подолян С., Соколик Н. (Організатори конференції – циклова комісія викладачів правових дисциплін).

   13 грудня грудня 2018 року за ініціативи завідувача кафедри соціально-економічних дисциплін Шандрука  С.М. відбулась екскурсія-зустріч студентів 3-го курсу з в.о.начальника Центру надання адміністративних послуг Сиротою Н.А.

   На завершення  14 грудня 2018 року  під керівництвом викладача правових дисциплін Бурятинськкої Н.І. для студентів 3-го курсу спеціальності «Право»  було проведено науково-практичний тренінг «Молодь проти насилля».