3 грудня – особливий день

December 3, 2018

  3 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Це особлива дата, коли свою увагу ми сповна віддаємо людям, чиї можливості в силу тих чи інших причин є обмеженими.  Ця щорічна подія має на меті  привернути увагу суспільства до людей з особливими потребами, а тим більше, якщо інвалідність є в дітей  та молоді.

  Цьогоріч третій  грудневий день став особливим і для окремих  студентів коледжу– Бернацької Аліни (31 - Ш), Коцюбинської Катерини (31-ОМ), Собчишиної Вікторії (21-Ш), Якимчук Алли (31-Ш) , –  адже вони отримали почесне право носити жовту краватку, яка є символом волонтерства.

  Зі словами підтримки і найкращими побажаннями до всіх  присутніх у міському центрі соціально – психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Еверест» звернулася заступник директора з гуманітарної освіти, виховної роботи, вчений секретар, кандидат мистецтвознавства, доцент А. І. Бурса. Антоніна Іванівна наголосила на тому, що  волонтери також особливі люди, адже вони наділені  здатністю до співчуття і співпереживання. 

 Студенти прийшли в цей день до еверестівців із піснями та цікавою розважальною програмою «Весела тусівка»; не забули й про солодощі та сувеніри, виготовлені власноруч. Музичний супровід забезпечив викладач музики, неперевершений майстер гри на акардеоні  Андрій Олександрович Мілінчук.

  Позитивні емоції, радість еверестівців, усмішки їхніх батьків – це те, заради чого наші студенти радо віддають свій вільний час.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload