top of page

3 грудня – особливий день


3 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Це особлива дата, коли свою увагу ми сповна віддаємо людям, чиї можливості в силу тих чи інших причин є обмеженими. Ця щорічна подія має на меті привернути увагу суспільства до людей з особливими потребами, а тим більше, якщо інвалідність є в дітей та молоді.

Цьогоріч третій грудневий день став особливим і для окремих студентів коледжу– Бернацької Аліни (31 - Ш), Коцюбинської Катерини (31-ОМ), Собчишиної Вікторії (21-Ш), Якимчук Алли (31-Ш) , – адже вони отримали почесне право носити жовту краватку, яка є символом волонтерства.

Зі словами підтримки і найкращими побажаннями до всіх присутніх у міському центрі соціально – психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Еверест» звернулася заступник директора з гуманітарної освіти, виховної роботи, вчений секретар, кандидат мистецтвознавства, доцент А. І. Бурса. Антоніна Іванівна наголосила на тому, що волонтери також особливі люди, адже вони наділені здатністю до співчуття і співпереживання.

Студенти прийшли в цей день до еверестівців із піснями та цікавою розважальною програмою «Весела тусівка»; не забули й про солодощі та сувеніри, виготовлені власноруч. Музичний супровід забезпечив викладач музики, неперевершений майстер гри на акардеоні Андрій Олександрович Мілінчук.

Позитивні емоції, радість еверестівців, усмішки їхніх батьків – це те, заради чого наші студенти радо віддають свій вільний час.


98 переглядів
Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page