Грант на реалізацію проекту «Мистецтво - здійснення мрій»

November 21, 2018

Юрбу людей перетворюють у націю

дві речі: спільне велике минуле

і спільні великі плани на майбутнє.

                           Жуль Ренар

 

   У дружньому колі однодумців народжуються неймовірні ідеї та втілюються найсміливіші плани. Так, 20.11.2018 року  в історії коледжу відбулась визначна подія – викладачі кафедри мистецьких дисциплін отримали грант Британської Ради на реалізацію проекту « Мистецтво - здійснення мрій».

   Авторами проекту є викладачі Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського Роман Мочарний та Надія Підгорна, а також барська мисткиня Надія Степанюк.

   Цільовою аудиторією проекту є сільські діти шкільного віку з віддалених від міста населених пунктів, батьки школярів, учителі шкіл, місцеві жителі. Даний проект спрямований на культурний розвиток села та на покращення комунікації у сільській громаді. Розпочнеться проект з 15 січня 2019 року, за планом 120 школярів візьмуть участь у майстер-класах по живопису.

  Виставки дитячих робіт після завершення майстер-класів додадуть юним авторам упевненості у своїх творчих силах, підвищать їх самооцінку. Презентація дитячих робіт в мистецькій галереї міста підсумує творчі здобутки обдарованих дітей, спрямує їх до вибору подальшої професії та здійснення мрій.

Проведення проекту відстежуватиметься за допомогою публікацій у ЗМІ та соціальних мережах, а також на сайтах організацій-партнерів. Звіт про виконання проекту надаватиметься грантодавцю у встановлений термін та відповідно до визначених вимог.

   Щиро вітаємо всіх учасників проекту і бажаємо успіхів у реалізації поставлених цілей!

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Найцікавіше

Сіємо добре, розумне, вічне

17/02/2020

1/4
Please reload

Актуальні новини
Please reload